کشف ۴۷ هزار لیتر الکل در یک کارگاه تولیدی غیرمجاز در فراهان

فرمانده انتظامي استان مرکزی از شناسايي يك كارگاه توليدي غيرمجاز الكل در اطراف شهرستان فراهان خبر داد و گفت:‌ در بازرسي انجام شده از اين كارگاه غير مجاز، ۴۷ هزار ليتر الكل كشف شد.

به گزارش فراهان خبر؛ سردار “حسن مفخمی شهرستانی” فرمانده انتظامی استان مرکزی، در جمع خبرنگاران گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظام تولید و عرضه اقلام پزشکی مورد نیاز مردم، ماموران انتظامی شهرستان فراهان در انجام تحقیقاتی شبانه روزی از فعالیت افرادی در خصوص تولید و عرضه الکل در یک کارگاه غیرمجاز در حومه شهر فرمهین مطلع شدند.

مفخمی شهرستان اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس و در مراقبت های نامحسوس انجام شده، این کارگاه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در بازرسی انجام شده از این کارگاه تولیدی مقدار ۴۷ هزار لیتر الکل که بخشی از آن به صورت بسته بندی و آماده عرضه تهیه و مقادیری از آن نیز در یک خودروی تانکردار بارگیری شده بود، کشف شد.

وی اضافه کرد: مراحل قانونی لازم برای دعوت از کارشناسان مربوطه برای بررسی الکل های کشف شده در حال انجام بوده و ۲ فرد دستگیر شده در این عملیات نیز با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =