انتقام موشکی ایران، آمریکا را در جهان خوار و ذلیل کرد

امام جمعه فرمهین گفت: در سایه عزت و اقتدار سیلی انتقام ایران به پایگاه های آمریکا در عراق دنیا را متحیر کرد و بازتاب انتقام ایران، آمریکا را در جهان خوار و ذلیل کرد.

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه فرمهین، انسان مومن حیات و مماتش موجب عزت می شود، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در زمان حیاتش در مسیر ایمان، جهاد و خدمت به مردم بود و شهادتش هم جان تازه ی به انقلاب داد و سبب بیداری و اتحاد و انسجام شد.

وی افزود: قبل از شهادت این سردار عزیز، افرادی غربگرا در داخل کشور مدام از روحیه استکبار ستیزی ملت با آمریکا انتقاد می کردند با شهادت و ترور سردار مقاومت توسط آمریکا برای همگان ثابت شد که دشمن درجه یک این ملت آمریکا جنایتکار است و اگر باز هم فردی در دشمنی آمریکا شک داشته باشد به یقین که جیره خوار آمریکا است.

فیض کرمیان اظهار کرد: آمریکای جنایتکار سردار ما را مظلومانه در کشوری که میهمان بود شهید کرد و به این جنایت خندید، جنایت آمریکا در ترور این سردار شهید یادآور حادثه کربلا بود.

امام جمعه فرمهین ادامه داد: همه ملت ایران یکصدا در برابر این جنایت ندای انتقام سر دادند و سیلی هم به آمریکا زده شد و در سایه عزت و اقتدار سیلی انتقام ایران به پایگاه های آمریکا در عراق دنیا را متحیر کرد و بازتاب انتقام ایران، آمریکا را در جهان خوار و ذلیل کرد.

وی افزود: ضربه سنگین ما به آمریکا در حالی بود که آمریکا در آماده باش و بنا بر گزارشات ۳۰۰ کشته و زخمی تلفات این حمله موشکی بود، این سیلی فقط یک سیلی بود، انتقام ما خروج آمریکای خبیث از منطقه است.

فیض کرمیان از برگزاری مراسمات و اجتماع برزگداشت شهدای مقاومت در شهر و روستای فراهان تقدیر کرد و از اقدام مسئولان شهرستان هم در نامگذاری میادین و مدارس به نام شهید سلیمانی قدردانی کرد.

امام جمعه فرمهین با اشاره به طرح درج جنایت آمریکا هم در کتب درسی، گفت: ابعاد زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی باید برای همگان تبیین شود و این شهید راه مقاومت به همگان معرفی شود.

وی با اشاره به حادثه سقوط هواپیمایی اوکراینی بیان کرد: این حادثه تلخ همه ما را داغدار کرد، برخی ها نسبت به اعلام علت حادثه انتقاد داشتند، کشور در آماده باش جنگی بود، پس از موشک باران پایگاه های آمریکا در عراق، همه منتظر واکنش ها بودند، فضای برای اعلام این موضوع مهیا نبود که بلافاصله این مسئله در تریبون اعلام شود.

فیض کرمیان افزود: پس از بررسی و مهیا شدن فضا، این موضوع با صداقت به مردم گفته شد، سردار حاجی زاده در این مسئله آبروی خود را در راه اسلام خرج کرد و خدا هم به آبروی او افزود. ما امنیت را مدیدن سپاه هستیم، خدمات سپاه را نباید فدای یک خطا کنیم و نادانسته و به دور از بصیرت قضاوت کنیم.

امام جمعه فرمهین با اشاره به تایید صلاحیت های نامزدها در انتخابات مجلس یازدهم گفت: شورای نگهبان فصل الخطاب و قانون است، قانون راه را برای نامزدهای رد صلاحیت یا عدم احزار شده باز گذاشته است، رد صلاحیت یا احراز صلاحیت افراد از سوی شورای نگهبان هم به معنای مشکل دار بودن یا تخلف از سوی این کاندیدا نیست و نباید در مورد این نامزدها قضاوت کنیم.

در پایان نماز جمعه راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در برابر آمریکایی جنایتکار با حضور نمازگزاران فراهانی برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =