طرح معامله قرن محکوم و شکست خورده است

امام جمعه فرمهین با اشاره به طرح معامله قرن، گفت: این معامله یک طرفه و به نفع استکبار و رژیم صهیونیستی است، این طرح مرده به دنیا آمده و به شکست می انجامد و فقط شانتاژ خبری ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش  فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز، گفت: برنامه متعدد و خوبی از سوی مسئولان و کمیته های مردمی برای دهه فجر در شهرستان برنامه ریزی شده است و از همه دست اندارکاران ستاد دهه فجر تشکر می کنم.

وی افزود: امسال در چهل و یک سالگی انقلابی اسلامی، پیروزی و استمرار این انقلاب را جشن می گیریم، باید قدر انقلاب را بدانیم و چگونگی پیروزی انقلاب را برای جوانان بازگو کنیم.

فیض کرمیان اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی برگرفته از آموزه های اسلامی، مکتب تشیع و در راس آن ولایت فقیه است و این نظام ثمره انقلاب اسلامی است که در جهان بی نظیر است.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: با قیام امام(ره) و حمایت مردم، قدرت از شاه گرفته شد و به خود مردم برگردانده شد، امام(ره) برای قدرت، حکومت تشکیل نداد بلکه قدرت را از شاه ستاند و به مردم داد و معنای این کار امام(ره) یعنی؛ «مردم در راس امور هستند».

وی بیان کرد: این انقلاب امانتی است که به دست ما سپرده شده است و همه وظیفه داریم که به نحو احسن به وظایف خود عمل کنیم، نباید مشکلات را به گردن یکدیگر بیندازیم و از انجام وظایف خود شانه خالی کنیم و باید هوشیار و بصیر و گوش به فرمان ولایت زمینه را برای ظهور آماده کنیم.

فیض کرمیان افزود: یکی از اهداف تشکیل حکومت اسلامی، زمینه سازی برای ظهور امام موعود است، انتظار به معنای منفعل بودن نیست، کاری فعالانه و همان اقدامی که امام(ره) برای پیروزی انقلاب انجام داد.

امام جمعه فرمهین گفت: پیشرفت های علمی از دستاوردهای انقلاب است، پیروز واقعی میدان ما هستیم و این وعده خداوند است و استکبار بزودی نابود می شود.

وی با اشاره به طرح معامله قرن، گفت: این معامله یک طرفه و به نفع استکبار و رژیم صهیونیستی است، این طرح مرده به دنیا آمده و به شکست می انجامد و فقط شانتاژ خبری ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری است.

انتهای یپام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =