انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است/۳۶ شعبه اخذ رای در فراهان دایر می شود

فرماندار فراهان گفت: ۳۶ شعبه اخذ رای در شهرستان فراهان پیش بینی شده است که از این تعدا ۱۰ شعبه شهری و ۲۶ شعبه روستایی است.

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی و ایجاد وحدت در کشور است، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز حضور مردم در پای صندوق های رای، دوام و قوام نظام اسلامی را دوچندان کرده است.

خزائی پور با اشاره به برگزاری انتخابات در روز دوم اسفندماه، اظهار کرد: تمام امکانات شهرستانی را برای این رویداد مهم سیاسی بسیج کردیم و پشتبانی و تهمیدات و تدارکات لازم برای برگزاری انتخابات صورت گرفته است.

فرماندار فراهان بیان کرد: ۶۵۰ نفر از دست اندرکاران و عوامل اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، متشکل از نمایندگان فرماندار و بخشدار، بازرسان، ناظران و اعضای شعب اخذ رای از آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات برخوردار هستند و برای سلامت و امنیت انتخابات تلاش می کنند. 

وی اظهار کرد: با توجه به تقویم آموزشی، همایش های آموزشی برای این عوامل اجرایی انتخابات برنامه ریزی و برگزار شد.

خزائی پور بیان کرد: در این شهرستان ۳۶ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است که از این تعدا ۱۰ شعبه شهری و ۲۶ شعبه روستایی است.

فرماندار فراهان افزود: با آغاز انتخابات و شروع رای گیری در فراهان ۱۵ شعبه ثابت و ۲۱ شعبه سیار اخذ رای، کار جمع آوری آرا مردم را به عهده دارند و شور و نشاط فضای سیاسی، نویدبخش انتخاباتی چشمگیر است.

وی ادامه داد: شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گام دوم انقلاب، امانتداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است و برگزار کنندگان انتخابات، امانت ‌دار مردم هستند و باید از رای مردم به عنوان حق الناس حفاظت کنند و این به عنوان اصل اساسی در انتخابات محسوب می شود.

خزائی پور خاطر نشان کرد: مردم شهرستان که همواره حضور خود را در پشتیبانی از نظام ثابت کرده اند و این بار هم با حضور پرشور و حداکثری خود در تعیین سرنوشت خود، فرد اصلح را برای کرسی مجلس یازدهم انتخاب کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =