رزمایش کمک مومنانه برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) است

امام جمعه فرمهین گفت: امروز در جای جای شهر و روستای فراهان شاهد شکوه همدلی و کمک های مومنانه مردم و خیرین هستیم و این موضوع برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) است.

 حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه گفت: رزمایش کمک مومنانه و همدلی مردم ایران در بحران کرونا، در تاریخ ماندگار می شود و الگوی موفق همدلی و ایثار برای نسل آینده خواهد بود.

وی افزود: امروز در جای جای شهر و روستای فراهان شاهد شکوه همدلی و کمک های مومنانه مردم و خیرین هستیم و این موضوع برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) است.

فیض کرمیان اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در هر برهه ی از زمان که نیاز به کمک بوده، در صحنه حضور داشتند و شکوه همدلی از اول انقلاب در بین این مردم بوده است.

وی افزود: همانگونه که این مردم در دوران دفاع مقدس صحنه های زیبایی از گذشت و ایثار را به جا گذاشتند در این شرایط کرونایی هم ملت ایران خوش درخشیدند.

امام جمعه فرمهین با اشاره به مشارکت مردم فراهان در رزمایش کمک مومنانه گفت: مردم فراهان با لبیک به فرمان رهبری در این امرخداپسندانه شرکت کردند و در ماه مبارک رمضان این همدلی ها به اوج خود رسیده است.

وی بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه با همکاری سپاه و بسیج در اوج تلخی شرایط کرونا، صحنه های زیبا و شیرینی را ثبت کرد و ظرفیت و فرصت مناسبی را برای جلوگیری از تبعات و پیامدهای این بیماری به ویژه بر اقشار محروم و کم برخوردار در جامعه فراهم شد.

فیض کرمیان افزود: این رزمایش تا پایان ماه رمضان ادامه دارد، از همه مردم فراهان اعم از خیرین و همه افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند، دعوت می کنم که در رزمایش همدلی و مومنانه به یاری نیازمندان بشتابند.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: انتظار این است که آحاد مردم که پرداخت فطریه شامل آنها می شود، پیشتاز یاری رسانی به نیازمندان و همشهریان آسیب دیده از کرونا بشتابند و در حد بضاعت، حضور زیبایی در این نهضت الهی را به نمایش بگذارند.

امام جمعه فرمهین تاکید کرد: همه در حد توان در این رزمایش شرکت کنند و در ماه انفاق و ایثار سبب خوشحالی نیازمندان شویم و زمینه رحمت الهی را فراهم کنیم و با این کمک های خود صحنه ی دیگری از جامعه مهدوی بیافرینیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =