کرونا و رژیم صهیونیستی دو ویروس خطرناکی که بشریت را تهدید می‌کنند/ نابودی اسرائیل خواسته‌ای جهانی است

شایان پور کارشناس سیاسی گفت: سرزمین فلسطین بیش از هفت دهه با ویروس خطرناکی تحت نام رژیم غاصب صهیونیستی روبرو است، حتی رژیم کودک کش صهیونیست از ویروس کرونا هم خطرناک‌تر است.

حجت‌الله شایان پور، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به «جمعه نکبت» سالروز تأسیس رژیم جعلی صهیونیست گفت: مردم دنیا در روز نکبت بیشتر از هر روز دیگری ظلم آشکار به مرم فلسطین را درک می‌کنند و خوی نژادپرستی رژیم صهیونیستی و مظلومیت مردم فلسطین نمایان تر می شود.

وی افزود: رژیم صهیونیستی با خوی نژادپرستانه و تجاوزکارانه اش شکل گرفته و با نسل کشی و کودک کشی به دنبال رسیدن به اهدافش است.

شایان پور اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از هیچ جنایتی در منطقه فروگذاری نمی کند و برای حفظ و بقای خود مردم فلسطین را از سرزمین خود آواره کرده است.

کارشناس سیاسی با اشاره به اقدامات ضدبشری و خلاف‌ عرف‌ جهانی رژیم صهیونیستی در سرزمین اشغالی فلسطین، ادامه داد: برنامه ریزی برای تحقق معامله قرن، شهرک سازی های گسترده، تخریب خانه های اسرا و مجاهدان فلسطینی، قتل کودکان و جوانان در برابر چشم خانواده هایشان و ایجاد اختلاف و درگیری در کشورهای اسلامی و هزاران مأموریت جاسوسی و امنیتی علیه کشورهای اسلامی از جمله جنایات رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه کرونا و رژیم صهیونیستی دو ویروس خطرناکی که بشریت را تهدید می‌کند، گفت: سرزمین فلسطین بیش از هفت دهه با ویروس خطرناکی تحت نام رژیم غاصب صهیونیستی روبرو است، حتی رژیم کودک کش صهیونیست از ویروس کرونا هم خطرناک تر است.

شایان پور گفت: رژیم صهیونیستی در این سال های پایانی عمر نحسش از هرگونه توطئه و فتنه انگیزی در جهان اسلام مضایقه نمی کند، به فرمایش معظم انقلاب؛ رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» و ما منتظر شمارش معکوس رهبری برای نابودی اسرائیل هستیم.

وی خاطر نشان کرد: اسرائیل غده ای سرطانی است و نابودی اسرائیل خواسته ای جهانی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =