تنها راه پایان نکبت صهیونیست‌ها ‌بیداری و مقاومت است

رجبی کارشناس سیاسی، رژیم جعلی صهیونیست را برای بشریت خطرناک تر از ویروس کرونا دانست و گفت: همانطور که رعایت موارد بهداشتی نسخه شکست کرونا بود، تنها راه پایان نکبت صهیونیست ها، ‌بیداری و مقاومت است.

رجبی، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به اقدامات ضدبشری و خلاف عرف جهانی رژیم جعلی صهیونیست گفت: کشتار کودکان و زنان بیگناه، بیش از ۷۰ سال آوارگی برای مردم مظلوم فلسطین و اشغال سرزمین آنها، بازداشت و شکنجه و محروم کردن زندانیان از حقوق اولیه از جمله جنایات بی شمار صهیونیست‌ها در حق ملت مظلوم فلسطین است.

وی با اشاره به جنایات صهیونیست در منطقه افزود: صهیونیست‌ها از شروع اشغال گری فلسطین با راه اندازی جنگ‌های متعدد از جنگ با اعراب و مردم غزه و لبنان سبب آشوب در منطقه شدند، جاسوسی و تجهیز تکفیری ها و کمک اطلاعاتی به تکفیری ها برای تداوم جنگ در منطقه از جنایات این رژیم جعلی در منطقه است.

رجبی اظهار کرد: سران رژیم صهیونیستی از زمان اشغال سرزمین های فلسطینی دائم در تلاش بوده اند تا با استفاده از ابزارها و مؤلفه های اقتصادی  نظامی، ‌سیاسی و حتی با تحریف تاریخ و از بین بردن نمادها و فرهنگ اصیل و میراث کهن فلسطینی، هویتی نو برای خود ایجاد و مشروعیت منطقه ای و جهانی کسب کنند.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: رژیم صهیونیست بارها با لابی گری ها به دنبال محدودیت و تحریم های مردم ایران بوده است و اغلب تحریم های کشورمان با فشار صهیونیست صورت می گیرد.

وی بیان کرد: جنایات های ضدبشری صهیونیست چهره خشن و خصمانه این رژیم را بیشتر برای همه بشریت نمایان می کند، کل دنیا از دیدن ظلم و آوارگی انسان ها رنج می برند و مردم جهان خواستار نابودی این غده سرطانی هستند که منشأ همه تفرقه ها و توطئه ها است.

رجبی مبنای شکل گیری رژیم جعلی صهیونیست را حمایت ابرقدرت‌های دانست و گفت: اشغالگران صهیونیست پس از حمله به روستا و شهر در سرزمین های فلسطینی و کشتار هزاران غیرنظامی مسلمان و مسیحی حدود ۹۷درصد از خاک فلسطین را اشغال کرده اند.

کارشناس سیاسی ادامه داد: اما با وجود حمایت های آمریکا و انگلیس و تلاش مزدوران صهیونیستی برای نابودی تاریخ و مؤلفه های فرهنگی فلسطین آنان موفق به این توطئه نشده و ملت های جهان همچنان صهیونیست‌ها را مشتی اشغالگر و بدون هویت می دانند.

وی خطر رژیم جعلی صهیونیست را برای بشریت خطرناک تر از ویروس کرونا دانست و گفت: هر جایی که صهیونیست در آن حضور دارید، خطری برای بشریت است، ویروس کرونا و رژیم جعلی صهیونیست، هر دو قاتل انسان ها هستند.

رجبی با بیان اینکه این اتهام وجود دارد که ویروس کرونا مستقیم و یا غیر مستقیم ساخته صهیونیست است، افزود: بزودی ویروس کرونا را مهار می کنیم و به تعبیر رهبری؛ «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهند دید» و در آینده ی نزدیک شمارش معکوس پایان نکبت صهیونیست ها خواهد بود.

کارشناس سیاسی خاطر نشان کرد: همانطور که رعایت موارد بهداشتی نسخه شکست کرونا بود، تنها راه پایان نکبت صهیونیست ها، ‌بیداری و مقاومت است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 1 =