عده‌ای به دنبال ارائه تصویری غیرواقعی از امام به نسل جدید هستند

کارشناس سیاسی گفت: عده‌ای که می‌خواهند انقلابی بودن و ضد استکباری بودن امام را تحریف کنند، به دنبال این هستند که تصویری غیرواقعی از امام به نسل جدید ارائه دهند.

ابوالفضل فخر الاسلام، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به روشنگری درباره اندیشه‌های امام‌(ره) گفت: امام(ره)شخصیتی فرا ملی داشتند؛ تا آنجا که مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی‌های خود فرمودند؛ «انقلاب اسلامی بدون امام راحل شناخته نمی‌شود».

فخرالاسلام با تاکید بر اینکه امام(ره) ابهت دو ابرقدرت را شکست اظهار کرد: دشمنان داخلی و خارجی با تسخیر لانه جاسوسی و پیش بینی فروپاشی کمونیسم شروع به تخریب حضرت امام(ره) کردند.

وی اضافه کرد: دشمنان انقلاب تحریف هایی در دفاع مقدس و مسائل سیاسی از جمله عملیات مرصاد، ادامه جنگ بعد از آزاد سازی خرمشهر، حقوق زنان را به ایشان منتسب کردند.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: بارها افرادی در داخل ندانسته و بعضی هم دانسته امام را تحریف می‌کردند. حتی در زمان حیات خود امام(ره) حرفی که به نظرشان پسندیده بود به امام(ره) نسبت می‌دادند.

فخرالاسلام گفت: عده‌ای که می‌خواهند انقلابی بودن و ضد استکباری بودن امام را تحریف کنند، به دنبال این هستند که تصویری غیر واقعی از امام به نسل جدید ارائه دهند.

کارشناس سیاسی با بیان اینکه افرادی قصد تحریف حکومت دینی، میراث ماندگار امام(ره) را دارند، افزود: متاسفانه گاهی برخی افراد تورم، گرانی و مشکلات اقتصادی را عدم کارایی حکومت دینی وآرمان امام(ره) بیان می کنند.

وی اظهار کرد: حضرت امام (ره) با استناد به اسلام و حکومت پیامبر(ص) و علی(ع) مبنای حکومت اسلامی را تشکیل داند و اگر ایرادی در نظام جمهوری اسلامی است، در عملکرد دولتمردان و مدیران است.

کارشناس سیاسی گفت: متاسفانه برخی افراد مفاسد اقتصادی، اختلاس ها را به آرمان های امام(ره) منتسب می کنند و اندیشه های امام(ره) را تحریف می کنند.

وی گفت: حضرت امام(ره) راضی نبود که بیت المال به دست افراد سودجو بیفتد و در وصیتنامه خود سفارش می کنند؛ «نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد».

فخرالاسلام خاطرنشان کرد: دشمنان با انحراف افکار عمومی، شایعه سازی، جنگ روانی توانسته اند افراد نفوذی را در حکومت و دولت رخنه دهند و همین نفوذ افراد سبب شدند تا برخی عملکردها هماهنگ با آرمان های امام(ره) نباشد و دستاویزی برای تخریب خط امام(ره) شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =