توزیع ۶ هزار بسته معیشتی در فراهان

فرماندار فراهان گفت: با کمک موسسات خیریه ۶ هزار بسته معیشتی را در بین مردم شهرستان توزیع شده است.

به گزارش فراهان خبر؛ به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی، موسسه خیریه طلوع امیرکبیر شهرستان فراهان با حضور مدیرکل بهزیستی استان مرکزی، مسئولان شهرستانی و جمعی از خیرین در فراهان افتتاح شد.

خزائی پور، فرماندار فراهان در مراسم افتتاحیه موسسه خیریه طلوع امیرکبیر شهر فرمهین ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل و خیرین گفت: در این ایام کرونا، به خوبی ما شاهد تلاش ها و زحمات عوامل این موسسه در کنار سایر افرادی که حس نوع دوستی و محبت را به همشهریان خود داشتند؛ بودیم.

خزائی پور، موسسات خیریه و سمن های غیر دولتی را بازوی یاریگر دولت و مردم در ارائه خدمات تدوین و تعریف شده آنها در سطوح مختلف اجتماع دانست و افزود: رفع نیاز و حوائج محرومین، سنت حسنه ای است که از صدر اسلام به آن اشاره شده است.

فرماندار فراهان یکی از اهداف مهم موسسات خیریه را تلاش برای اشتغال نیازمندان و کمک به رفع نیازهای اضطراری خانواده های آنان دانست و گفت: ما هم در کنار شما تا رسیدن به اهداف و نیات خیرخواهانه و خداپسندانه ای که موسسه دارند هستیم.

وی بیان کرد: ما بر اساس تصمیمات قرارگاه پدافند زیستی و برنامه های دفتر اجتماعی استانداری، دو هزار سهمیه سبد معیشتی را در سطح شهرستان داشتیم که با کمک این موسسات خیریه توانستیم ۶ هزار بسته معیشتی را در بین مردم شهرستان توزیع کنیم که موسسات خیریه در این زمینه در کنار ما بودند.

خزائی پور خاطر نشان کرد: این موسسه در طول مدت کوتاهی که فعالیت خود را با همیاری خیرین آغاز کرده است، توانسته اقدامات خداپسندانه ای در حوزه های مختلف در سطح شهرستان انجام دهد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =