رشد ۸۳ درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در ۴ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد مشابه سال گذشته که ۸۵۱ تومان بوده ۸۳ درصد رشد داشته است.

غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگ تری داشته اند.

وی افزود: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در چهارماهه نخست امسال یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که ۸۵۱ تومان بوده ۸۳ درصد رشد داشته است.

حافظ کمال در ادامه گفت: از درآمدهای جذب شده درچهار ماهه نخست امسال حدود یک میلیارد و ۳۴ میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، ۲۴۰میلیون تومان زکات و کفارات، ۲۲۶میلیون تومان جهت ایتام و محسنین و ۶۲ میلیون تومان صدقات بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اهمیت مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان ،گفت: از درآمد مذکور در چهارماهه ابتدایی امسال ۵۸۹ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین و تلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، کمک‌های مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین و الکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 10 =