فراهان آماده برگزاری کنکور/ قبل و پس از آزمون سراسری تجمعات نباید شکل گیرد

فرماندار فراهان گفت: قبل و پس از آزمون سراسری تجمعات نباید شکل گیرد و بنابراین انتظار داریم تا خانواده‌ها برای شرکت در کنکور داوطلبان را همراهی نکنند.

 حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور سراسری در شهرستان مطابق با ابلاغیه‌های ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در شرایط فعلی و با شیوع ویروس کرونا مطابق با پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی، استانی و شهرستانی مقابله با این ویروس، تمهیداتی مانند فاصله مناسب صندلی‌ها، تهویه مطلوب محل آزمون، استقرار آمبولانس و اکیپ اورژانس، توزیع ماسک و … برای حفظ سلامت داوطلبان در نظر گرفته شده است.

خزائی پور اظهار کرد: در جلسه شهرستانی برگزاری کنکور سراسری مصوب شده که تجمعاتی قبل و پس از آزمون سراسری نباید شکل گیرد و بنابراین انتظار داریم خانواده‌ها برای شرکت در کنکور داوطلبان را همراهی نکنند.

فرماندار شهرستان فراهان بیان کرد: تمام تلاش خود را در جهت ایجاد اطمینان خاطر داوطلبان و خانواده‌ها به کار خواهیم گرفت و امیدواریم با همکاری و پشتکار همه دست‌اندرکاران، این رویداد مهم را به درستی به سرانجام برسانیم.

وی با تاکید بر همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌ها جهت برگزاری کنکور سراسری در شهرستان افزود: تمامی دستگاه‌ها باید در کنار ستاد برگزاری کنکور بوده و همکاری لازم را با عوامل این ستاد بعمل آورند تا این رویداد مهم و حساس به نحو احسن در این شهرستان برگزار شود.

خزائی پور خاطر نشان کرد: برگزاری کنکور تنها وظیفه آموزش و پرورش نیست بلکه تمامی دستگاه‌ها وظیفه دارند در این رویداد مهم ایفای نقش کنند و باید پای کار باشند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =