خودسازی جوانان به عنوان راهبرد اصلی در اجرای اردوهای جهادی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: خودسازی جوانان و نوجوانان به عنوان راهبرد اصلی در طرح هاي جهادی و هجرت دانش‌آموزی تداوم راه شهدا بوده و نسل آينده بايد اين مسير متعالی را ادامه دهند.

به گزارش فراهان خبر؛ اردوهای جهادی دانش‌آموزی در شهرستان فراهان برای محرومیت‌زدایی ادامه دارد.

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی دانش‌آموزی در شهرستان، گفت: هدف این اردوها آشناسازی جوانان با فضای کار، تلاش و فعالیت‌های جمعی و گروهی است.

وی ادامه داد: تربیت نیروهای کارآمد و مدیران جهادی و انقلابی به عنوان یکی از اهداف نهایی در اجرای این طرح ها بوده که زمینه ساز توسعه فرهنگی و اجتماعی است.

رضایی اظهار کرد: خودسازی جوانان و نوجوانان به عنوان راهبرد اصلی در طرح های جهادی و هجرت دانش آموزی تداوم راه شهدا بوده و نسل آینده باید این مسیر متعالی را ادامه دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه نقش اردوهای جهادی در تربیت نسل جوان جامعه گفت: طرح های بسیج سازندگی و اردوهای جهادی به منظور استفاده از نیرو و نشاط جوانان برای سازندگی کشور است.

وی افزود: هدف از به‌کارگیری دانش آموزان در این طرح‌های جهادی، مشارکت دادن آنان در برنامه‌های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، تربیتی و تبلیغی است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =