طرح پیش فروش نفت سبب تشدید وابستگی بودجه به نفت می شود

امام جمعه فرمهین با اشاره به طرح پیش فروش نفت خام گفت: این طرح با رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب که سال ها بر قطع وابستگی بودجه کشور به نفت تاکید کردند، منافات دارد و این طرح وابستگی بودجه به نفت را تشدید می کند.

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام رضا یعقوبی، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر فرمهین ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) گفت: اسلام بهداشت و سلامتی را نعمت و از جمله حسنات خداوند بر بندگانش معرفی کرده است، در این ایام سوگواری دهه اول محرم هم نسبت به رعایت پروتکل بهداشتی در هیات اهتمام ویژه داشته باشیم تا سلامتی دیگران به خطر نیفتد.

وی با اشاره به بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک افزود: این روز را به همه پزشکان تبریک می گوییم و از زحمات این مجاهدان سلامت در طول شیوع بیماری کرونا که با خودگذشتگی و ایثار به هم نوعان خود خدمت می کنند.

یعقوبی با اشاره به طرح پیش فروش نفت خام اظهار کرد: این طرح توسط کارشناسان مورد نقد قرار گرفته و از سوی با راهبردهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب که سال ها بر قطع وابستگی بودجه کشور به نفت تاکید کردند، منافات دارد و این طرح وابستگی بودجه به نفت را تشدید می کند.

امام جمعه فرمهین ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است، امیدواریم دولت دوازدهم در آخرین سال خود با برنامه ریزی جبران کمبودهای چند سال گذشته را انجام دهد.

وی با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: شاه سه روز پس از براندازی حکومت ملی دکتر مصدق به ایران بازگشت و مردم ایران دوباره زیر یوغ ستمشاهی بودند و سال‌های مدیدی آزادی این ملت را به بند کشیده و سرمایه های اقتصادی کشور ضمن غارت سرمایه های اقتصادی کشور، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را با همدستی بیگانگان مضمحل ساخته و به فراموشی سپرده بودند.

یعقوبی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی به یمن مبارزات حق طلبانه و پیروی از رهنمودهای عزتمند و حکیمانه بزرگ معمار انقلاب امام خمینی(ره) ومقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه ای در سالهای پرتلاطم قبل و بعد از پیروزی، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده که مستکبران شرق و غرب عالم بالاخص آمریکای جهانخوار را به وحشت انداخته و چراغ راه مستضعفان ومسلمانان جهان گشته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =