اقتدار و عظمت کشور در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است/برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: اقتدار و عظمت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است و ما با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم.

به گزارش فراهان خبر؛ سرهنگ نجفی، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان در نشست خبری هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حفظ انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب می‌فرماید؛ «دفاع مقدس برای ملت ما ظرفیت و موقعیتی بود تا اعماق جوهره‌ی خودش را در ابعاد مختلف نشان دهد».

نجفی اظهار کرد: اقتدار و عظمت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است و ما با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل امروزی به ویژه جوانان و نوجوانان رسالتی خطیر است که همگان باید به آن توجه داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ۵۰ عنوان برنامه در ۶ کمیته با شعار «ما قوی هستیم» تدوین شده است.

وی افزود: به دلیل شرایط خاص کرونایی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تلفیق فضای مجازی و حقیقی اجرا خواهد شد.

نجفی با اشاره به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در فراهان اظهار کرد: تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان شهرستان، رژه خودرویی و موتوری، عطرافشانی و غبار رویی قبور مطهر شهدا، نشست‌های روشنگری و بصیرتی، اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و شب خاطره از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به برنامه های بسیج سازندگی در هفته دفاع مقدس ادامه داد: کلنگ زنی پروژه های آبرسانی در مناطق محروم، رزمایش کمک مؤمنانه و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته در شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باید رسانه‌ها و فضای مجازی تمرکز زیادی را برای نمایش زیبایی‌های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان داشته باشند تا بدین وسیله شاهد ارتباط گیری جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =