رشد ۱۰۱ درصدی کمک‌های مردمی فراهان به نیازمندان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: مردم این شهرستان در ۶ماهه نخست امسال سه میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته ۱۰۱ درصد رشد داشته است.

حافظ کمال؛ رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مردم این شهرستان در ۶ماهه نخست امسال سه میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته ۱۰۱ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان است افزود: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگ تری داشتند.

حافظ کمال اظهارکرد: از درآمدهای جذب شده در نیم نخست امسال حدود دو میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان کمکهای مبتنی بر نیاز، ۷۹۵میلیون تومان زکات و کفارات، ۳۴۴میلیون تومان برای ایتام و محسنین و ۹۹ میلیون تومان صدقات بوده است.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان گفت: از درآمد مذکور در ۶ماهه ابتدایی امسال ۹۷۲میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام ، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی با تاکید بر استفاده از شیوه‌های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* بصورت مستقیم وجوه خود را برای کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =