تامین۶ تخت ویژه ICU و یک دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارستان فراهان

نماینده معین تفرش، آشتیان و فراهان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دستور تامین مجموعه تجهیزات ۶ تخت ویژه ICU صادر شد.

 علی اکبر کریمی، نماینده معین تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در سفر به شهرستان فراهان از چند واحد صنعتی شهر فرمهین و بیمارستان فرهنگ خسروان فراهان بازدید کرد و در جلسه با مسئولان فراهان مشکلات آب شرب شهر فرمهین بررسی شد.

وی در حاشیه این بازدیدها در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در این بازدید‌ها مسائل و مشکلات واحد‌های صنعتی فراهان مورد بررسی قرار گرفت.

کریمی افزود: ظرفیت‌های صنعتی خوبی در این منطقه استقرار دارد و با توجه به نیاز منطقه به فرصت‌های شغلی جدید جا دارد در راستای استقرار سرمایه گذاری جدید تلاش شود.

نماینده معین تفرش، آشتیان و فراهان اظهارکرد: با بررسی مسائل و مشکلاتی که واحد‌های تولیدی دارند، پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.

تصفیه خانه آب شرب شهر فرمهین در دهه فجر به بهره برداری می رسد 

وی مهمترین موضوع شهرستان فرمهین را پیگیری آب شرب شهرفرمهین و روستا‌های تابعه دانست و گفت: در این خصوص با توجه به تصمیمی که در جلسات گذشته انجام شد، تصفیه خانه‌ای برای بهبود کیفیت آب شهرفرمهین تدارک دیده شد.

کریمی با بیان اینکه با تلاش و پیگیری‌های مستمر آبفای استان مرکزی، مقدمات این پروژه تعیین و در حال انجام است، ادامه داد: امید است بتوانیم آب با کیفیت را در اختیار مردم شریف این منطقه قرار گیرد.

نماینده معین تفرش، آشتیان و فراهان تصریح کرد: با قول مساعد مدیرعامل آبفای استان مرکزی در جلسه امروز، امیدواریم با تلاشی که صورت می گیرد در ایام دهه فجر شاهد بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب شهر فرمهین باشیم.

دستور تامین ۶ تخت ویژه ICU و یک دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان فراهان صادر شد

وی با اشاره به نیاز مبرم بیمارستان فرهنگ خسروانی شهرفرمهین به تخت‌های ICU، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دستور تامین مجموعه تجهیزات ۶ تخت ویژه ICU صادر شد که دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی باید این موضوع را به جد دنبال کرده تا بیمارستان از امکانات تخت ICU برخوردار شود.

کریمی افزود: همچنین با توجه به پذیرش بیماران کرونایی که به اکسیژن نیاز دارند و سایر بیمارانی که بستری می‌شوند، دستوری برای تامین تعدادی از دستگاه‌های اکسیژن ساز برای دانشگاه علوم پزشکی استان از وزارت بهداشت اخذ شده که بتوان یک دستگاه به این بیمارستان اختصاص پیدا کرده تا نیاز مردم شریف شهرستان فراهان رفع شود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پانزده =