ویزیت رایگان ۷۰۰بیمار در مناطق محروم فراهان/ توزیع بیش از ۹ هزار ماسک

مسئول بسیج جامعه پزشکی فراهان گفت: ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار و توزیع بیش از ۹ هزار عدد ماسک از جمله خدمات بسیج جامعه پزشکی شهرستان فراهان به مناطق محروم در سال ۹۹ است.

تبرته فراهانی، مسئول بسیج جامعه پزشکی فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به خدمات بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم فراهان گفت: پزشکان بسیجی خدماتی از جمله آموزش بهداشت محیط و فردی، خدمات مشاوره‌ای، طرح غربالگری و تست فشار خون و بیماری دیابت و فشار خون، مشاور مامایی، خدمات دندانپزشکی و سایر خدمات پزشکی و درمانی به مردم مناطق محروم ارائه می کنند.

وی افزود: توزیع بسته‌های کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان، ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار و توزیع بیش از ۹ هزار عدد ماسک از جمله خدمات بسیج جامعه پزشکی شهرستان فراهان به مناطق محروم در سال ۹۹ است.

تبرته فراهانی اظهارکرد: خدمت به مردم مناطق محروم و ارتقای سطح سلامت در جامعه از جمله اهداف بسیج جامعه پزشکی است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی فراهان گفت: بسیج جامعه پزشکی بازوی اجرایی وزارت بهداشت و آماده جانفشانی برای ملت هستند.

وی خاطرنشان کرد: اولین نهادی که در ابتدای شروع کرونا با وزارت بهداشت تفاهمنامه همکاری امضا کرد، سازمان بسیج و سپاه پاسداران بود، در این زمینه در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، تولید ماسک، و اقلام بهداشتی، برپایی قرنطینه ها و کمک های انسان دوستانه و مومنانه اقدامات زیادی انجام شده و همچنان هم ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =