دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های مختلف برای دشمن غیرقابل تحمل است/استکبار با جنگ روانی درصد تحریف چهره درخشان جمهوری اسلامی است

یاری با اشاره به اینکه دستاوردهای ایران در عرصه‌های مختلف برای دشمن غیرقابل تحمل است گفت: استکبار در مخدوش کردن و مهار کردن جمهوری اسلامی ناتوان بوده است و با ابزار رسانه و جنگ روانی درصد تحریف چهره درخشان جمهوری اسلامی است.

محمدجواد یاری، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به جنگ رسانه‌ای دشمن علیه جمهوری اسلامی گفت: یکی از تاکتیک‌های جنگ نرم دشمن، تصویرسازی غلط از جمهوری اسلامی است.

وی افزود: دشمن از طرف مقابل یک اهریمن و چهره خشن ارائه می‌دهد و داشته‌های و دستاوردهای طرف مقابل را هیچ و بی‌ارزش جلوه دهد و چهره بزک شده از خود با نمایش می‌گذارد.

یاری اظهار کرد: آمریکا با همین تاکتیک، چهره جمهوری اسلامی را تحریف‌شده به مردم دنیا ارائه می‌دهد و سراب غرب را بزک می‌کند.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: کرونا چهره واقعی غرب را نمایان کرد و مردم دنیا با ناتوانی غرب در مقابل کرونا ماهیت چهره بزک شده غرب را به‌خوبی متوجه شدند.

وی گفت: غرب همواره سعی دارد که جمهوری اسلامی ایران را کشوری عقب‌مانده و ناقض حقوق بشر و شکست‌خورده از سیاست‌های ۴۰ ساله معرفی کند.

یاری افزود: کارشناسان غربی همواره اذعان دارند که مشکل ما با ایران بحث هسته‌ای نیست بلکه پیشرفت‌های ایران است که باوجود همه تحریم‌ها و در تقابل با آمریکا به آن دست‌یافته‌اند.

این کارشناس سیاسی اظهار کرد: جمهوری اسلامی الگوسازی برای سایر مردم دنیا است و پیامی به همه دنیا می‌دهد که در تقابل با آمریکا هم می‌شود به همه علوم استراتژیک دست‌یافت.

وی گفت: ما دو نوع مدیریت داریم، در مدیریت غربی مبنی بر لیبرالیسم مردم دنیا مشاهده کردند که برای غرب مال و جان و ناموس ملت‌ها محترم نیست که در عراق و افغانستان و سوریه این‌ها را ملت‌ها به چشم خود دیدند و شعارهای پوچ دموکراسی محقق نشد و این چهره از غرب در مقابل چشمان دنیا وجود دارد.

یاری افزود: در مقابل الگوی مدیریت غرب، الگوی جمهوری اسلامی است، هر جا که ایرانیان وارد شدند، جان و مال و ناموس آن‌ها اولویت بود و این‌ها بیانگر تقابل الگوسازی و تمدن است.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: دستاوردهای جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف برای دشمن غیرقابل تحمل است و از سوی نمی‌توانند این پیشرفت و توسعه را مهار کنند و باوجوداینکه لیبرال داخلی که تلاش بسیاری برای از بین بردن این دستاوردها ازجمله در دانش هسته‌ای و هوافضا دارد بازهم دشمن نتوانسته به اهداف خود برسد.

وی گفت: دشمن در مخدوش کردن و مهار کردن جمهوری اسلامی ناتوان بوده است و با ابزار رسانه و جنگ روانی درصد تحریف چهره درخشان جمهوری اسلامی است.

یاری خاطرنشان کرد: باید در داخل ابزار جنگ نرم را از دست دشمن بگیریم که متأسفانه دولت همراه سازی خوبی با دشمن دارد و فضای مجازی را در اختیار آن‌ها قرار دارد و اینترنت ملی هم به فراموشی سپرده‌شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =