بودجه محور ساروق-کمیجان هیچ ارتباطی با بودجه محور اراک-فرمهین ندارد/ لزوم ارتقای محور ساروق-کمیجان به محوری اصلی برای تخصیص اعتبار بیشتر

آصفری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا بودجه محور ساروق-کمیجان ارتباطی با بودجه محور اراک-فرمهین دارد، گفت: به هیچ وجه. اینکه بعضا در فضای مجازی گفته می شود بودجه پروژه ای به پروژه دیگر اختصاص پیدا کرده، حرف درستی نیست و هر پروژه ای بودجه مخصوص به خودش را دارد.

به گزارش فراهان خبر؛ محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص وضعیت محور آهنگران-ساروق-کمیجان، گفت: آخرین اعتبار تخصیص داده شده به این محور مبلغ ۱۵میلیارد تومان است که این مبلغ را باید با نظارت دقیق، به خوبی مصرف کرد.

وی افزود: متاسفانه پیمانکار این پروژه ضعیف است و بایستی اداره کل راه و شهرسازی نظارت خود را بر این پروژه بیشتر کند.

آصفری با بیان اینکه در صورت پیشرفت پروژه تعریض این محور، اعتبار بیشتری هم برای آن تخصیص می یابد، گفت: البته باید این مسیر به مسیر اصلی تغییر پیدا کند تا بودجه های بهتری هم برای آن تخصیص یابد.

نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با اشاره به جاذبه های گردشگری بخش ساروق، گفت: امامزاده ۷۲تن، کربلایی کاظم ساروقی و فرش ساروق از جاذبه های این بخش است که باید آن را به عنوان یک منطقه گردشگری مذهبی معرفی کرد. لذا باید این محور به عنوان محوری اصلی تغییر کند تا هم ظرفیت تردد بیشتر را داشته باشد، هم ایمن سازی آن بهتر شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بودجه در نظر گرفته شده برای این محور، ربطی به بودجه در نظر گرفته شده برای محور اراک به فرمهین دارد، گفت: به هیچ وجه. همه جاده های استان باید ارتقا پیدا کنند و استاندارد بشوند و اینکه بعضا در فضای مجازی گفته می شود بودجه پروژه ای به پروژه دیگر اختصاص پیدا کرده، حرف درستی نیست و هر پروژه ای بودجه مخصوص به خودش را دارد.

بیشتر بخوانید:

استاندار مرکزی:تغییری در فرآیند اجرای پروژه فرمهین-خنجین- قهاوند صورت نگرفته است

محور آهنگران-ساروق-کمیجان نیازمند توجه بیشتر مسئولین/ ارتقای محور از «روستایی» به «اصلی» درخواست مردم

سرعت پیشرفت پروژه‌ی محور آهنگران-ساروق-کمیجان کند است/ برای تقویت اعتبار پروژه تلاش می کنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =