صیانت از آرای مردم تکلیف شرعی است

فرماندار فراهان گفت: صیانت از آرای مردم در انتخابات پیش رو تکلیف شرعی است و برای تحقق این مهم باید از افراد امین و توانمند در تمامی مراحل انتخابات به‌کار گرفته شوند.

حسین معمارنیا، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر صیانت از آرای مردم در انتخابات پیش رو تکلیف شرعی است، گفت: برای تحقق این مهم باید از افراد امین و توانمند در تمامی مراحل انتخابات به‌کار گرفته شوند.

وی افزود: ایران اسلامی در آستانه برگزاری انتخاباتی مهم و سرنوشت سازی قرار دارد و همه ارکان شهرستان وظیفه دارند که سهم خود را در برگزاری باشکوه این رویداد مهم سیاسی ادا کنند.

معمارنیا اظهارکرد: آسیب‌شناسی انتخابات ادوار گذشته، نقشه راه برگزاری انتخابات پیش رو است و برای پیدا کردن راهکارها و برنامه‌ریزی مناسب برای جلوگیری از تکرار ناهماهنگی‌ها بسیار اهمیت دارد. فرماندار فراهان گفت: فرمانداری به‌عنوان هدایتگر و پیشقراول اقدامات موثر در شهرستان، باید مسیر را برای دیگر دستگاه‌ها مشخص و راهنمای امور باشد.

وی افزود: بر اساس قانون، تمامی دستگاه‌ها در امر برگزاری انتخابات دخیل هستند و بدون هیچ قید و شرطی مکلف به تامین نیرو و امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات می‌باشند.

معمارنیا اظهارکرد: به‌منظور تحقق برگزاری انتخابات قانونمند و شفاف باید از ظرفیت افراد موثر و دلسوز برای شورآفرینی و پویایی هر چه بیشتر بهره‌گیری شود تا شاهد انتخاباتی باشکوه و با مشارکت حداکثری مردم در شهرستان رقم بخورد.

فرماندار فراهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، فعالیت‌های ستاد انتخابات و فرمانداری بیشتر و فشرده‌تر می‌شود اما خدمت‌رسانی به مردم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نباید در امور جاری مردم، خللی ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۰ بستر رویدادهای مهمی همچون حق تعیین سرنوشت در انتخابات میانه دوره ای مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها است و انتظار می‌رودحماسه پرشور مردم در پای صندوق های رای محقق شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =