۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فراهان مهر و موم شدند

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فراهان گفت: ۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فراهان به‌دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مهر و موم شدند.

امیدوار، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: ۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فراهان به‌دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مهر و موم شدند.

وی افزود: گشت‌های نظارتی مشترک برای تامین و عرضه کالاهای اساسی بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار با جدیت در روزهای پایانی سال در فراهان فعالیت دارند.

امیدوار اظهار کرد: هفت رسته صنوف نانوایی، مکانیکی، صافکاری، نقاشی، رستوران، اغذیه‌فروشی و آژانس ها در تعطیلات نوروزی باید فعال باشند و خدمات مورد نیاز را به شهروندان ارایه دهند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا عید نوروز این شهرستان میزبانی مسافران نیست اما باید برای شهروندان تمام خدمات رفاهی تامین شود که در این راستا به صورت مجزا و گشت های مشترک بازار رصد و با صاحبان صنوف متخلف برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به تامین میوه شب عید نیز گفت: ۳۲ تن سیب قرمز و ۶۴ تن پرتقال قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار، برای تعطیلات نوروز شهرستان تامین شده است.

امیدوار افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تامین شده است و مردم هیچ‌گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان بیان داشت: توزیع فوق العاده آرد، روغن، برنج، گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد نیز تامین شده است.

امیدوار خاطرنشان کرد: تیم‌های نظارتی به‌صورت شبانه روز تا ۲۵فروردین ماه فعال هستند و بازار را رصد می کنند و شماره تلفن ۱۲۴ آماده دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات مردمی است و انتظار می‌رود شهروندان هرگونه تخلف مراتب را به اطلاع مسئولان برسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =