سپاه ۳۰۰ فرصت شغلی مستقیم در فراهان ایجاد کرد/ ۳۰ واحد مسکونی محرومین در سالجاری تحویل داده شد

سرهنگ نجفی گفت: در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از اقتصاد مردمی ۶۰ صندوق قرض الحسنه مردمی در سطح فراهان سازماندهی شده که بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در قالب این صندوق ها نقش آفرینی می کنند و بیش از ۳ شهر و ۷۵ روستا در سطح شهرستان جامعه هدف این صندوق ها می باشد که در سالجاری به برکت صندوق های قرض الحسنه و ۳ تعاونی شهرستان بیش از ۳۰۰ شغل مستقیم ایجاد شده است.

به گزارش فراهان خبر به نقل از  دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی فرمانده سپاه ناحیه فراهان در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی و رزمایش کمک مومنانه ناحیه مقاومت بسیج فراهان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: رویکرد سپاه و بسیج در اجرای پروژه ها امیدآفرینی و خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم است و بسیجیان و پاسداران با روحیه انقلابی و جهادی علاوه بر اینکه مشکلات مردم را برطرف می کنند موجب ترویج روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در جامعه می شوند.

وی افزود: در سطح شهرستان فراهان ۱۰۰ گروه جهادی فعال سازماندهی شده که در عرصه های مختلف سازندگی، اشتغال زایی، بهداشت و درمان، محرومیت زایی، اقتصاد مقاومتی، نهضت کمک مومنانه، آموزشی ، کشاورزی، فرهنگی و خدماتی به مردم خدمات ارائه می دهند.

سرهنگ نجفی بیان کرد: در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از اقتصاد مردمی ۶۰ صندوق قرض الحسنه مردمی در سطح فراهان سازماندهی شده که بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در قالب این صندوق ها نقش آفرینی می کنند و بیش از ۳ شهر و ۷۵ روستا در سطح شهرستان جامعه هدف این صندوق ها می باشد که در سالجاری به برکت صندوق های قرض الحسنه و ۳ تعاونی شهرستان بیش از ۳۰۰ شغل مستقیم ایجاد شده است.

وی ادامه داد: در راستای نهضت کمک مومنانه در سالجاری بیش از ۸ هزار بسته معیشتی در سطح فراهان توزیع شده و از ابتدای شروع این نهضت بیش از ۲۳ هزار بسته کمک مومنانه در اختیار جامعه هدف قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه فراهان اضافه کرد: همچنین در سالجاری ساخت ۳۰ واحد مسکونی برای محرومین انجام شده که در اختیار آنها قرار گرفته و در سالجاری بیش از ۱۰ پروژه محرومیت زدایی عمرانی شامل کانال کشی، قنوات، آبرسانی شرب و کشاورزی، خانه عالم و احداث یادمان شهدا انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز به برکت سفر فرمانده محترم سپاه روح الله استان مرکزی برنامه هایی ازجمله گلباران مزار مطهر شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و بازدید از پروژه های نیمه کاره، افتتاح کارگاه های اقتصاد مقاومتی، رزمایش کمک مومنانه و دیدار با بسیجیان و پاسداران شهرستان فراهان انجام شده است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =