اجرای طرح ظفر پلیس در شهرستان فراهان

فرمانده انتظامی فراهان از اجرای بیستمین مرحله از طرح ظفر در شهرستان فراهان خبر داد و گفت: این طرح در ۱۱ منطقه اجرایی و ۳۵ نفربه دلیل ارتکاب جرائم مرتبط با سرقت ، مواد مخدر ، شرارت ، حکم قضائی و ... دستگیر شدند.

سرهنگ علیرضا معیریان، فرمانده انتظامی فراهان در گفتگو با فراهان خبر از اجرای بیستمین مرحله از طرح ظفر در شهرستان فراهان خبر داد و گفت: این طرح در ۱۱ منطقه اجرایی و ۳۵ نفربه دلیل ارتکاب جرائم مرتبط با سرقت ، مواد مخدر ، شرارت ، حکم قضائی و … دستگیر شدند.

وی با اشاره به ارزیابی های انجام گرفته در خصوص بازتاب بسیار تاثیرگذار طرح های ظفر در شهرستتان افزود:  که با کارشناسی ها و ارزیابی های تخصصی پلیسی و همچنین بهره گیری هدفمند از نقطه نظرات و گزارش های مردمی اجرایی می شود و در این راستا بیستمین مرحله از اجرای این طرح در شهرستان فراهان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

معیریان اظهارکرد: در این مرحله از اجرای ظفر که به مدت ۵ روز و به صورت همزمان در شهرستان های استان آغاز شد ، تعداد ۱۱ منطقه در شهرستان فراهان مورد پاک سازی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی فراهان گفت: در نتیجه اجرای این طرح تعداد ۳۵ نفر در فراهان به دلیل جرائم مرتبط با سرقت ، مواد مخدر ، شرارت و اوباش گری ، داشتن حکم جلب و… دستگیر شده و با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی به گزیده ای از مهمترین دستاوردهای عملیاتی پلیس از اجرای طرح ظفر در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در برخورد با سرقت به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردمی از پلیس ، تعداد ۶ نفر سارق دستگیر شدند و در تحقیقات انجام شده از این افراد تعداد ۹ فقره انواع سرقت کشف و بسیاری از اموال مسروقه نیز از آنان کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

معیریان افزود: در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر نیز تعداد ۶ خرده فروش و ۱۶نفر معتاد نیز دستگیر و ۴۱۲ گرم انواع مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان اظهارکرد: در ارتقاء امنیت ترافیکی و برخورد با رانندگان متخلف نیز تعداد ۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف توقیف و به پارکینگ انتقال داده شدند و بیش از ۱۶۵۰۰۰۰۰ ریال وسیله نقلیه به علت تخلفات راهنمایی و رانندگی اعمال قانون شدند.

وی از همراهی و تعامل خوب شهروندان فراهانی با پلیس در اجرای بیستمین مرحله از اجرای طرح ظفر قدردانی کرد و بسیاری از توفیقات پلیس در این طرح را نتیجه همکاری خوب شهروندان با پلیس خواند و گفت: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و اطلاعات مردمی است و همچنین شهروندان از طریق سامانه تلفنی ۱۹۷ می توانند هر گونه انتقاد ، پیشنهاد ، شکایت و پیام تقدیر از پلیس را به مسئولان انتظامی منعکس کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =