سفر مسئولان کشوری به استان مرکزی تنها در اراک خلاصه نشود

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که به اراک سفر می‌کنند از شهرستان‌های دیگر استان هم بازدید کنند زیرا در شهرستان‌ها مشکلات زیادی در زمینه مسکن وجود دارد و در این زمینه به شدت ضعیف هستند.

به گزارش فراهان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم، ولی‌الله بیاتی عصر امروز در جلسه شورای مسکن استان مرکزی با اشاره به مشکلات شهرستان‌ها اظهار داشت: انتظار می‌رود  مسئولانی که به اراک سفر می‌کنند از شهرستان‌های دیگر استان هم بازدید کنند زیرا در شهرستان‌ها مشکلات زیادی در زمینه مسکن وجود دارد و شهرستان‌های استان در این زمینه به شدت ضعیف هستند به همین سبب باید این مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در حوزه مسکن در آشتیان ۴۸ هکتار داریم که بیش از ۱۰ سال می‌شود که قرار است به محدوده شهر اضافه شود ولی اعلام شده شهرهای کمتر از ۵۰ هزار نفر جمعیت نباید شورای عالی راه و شهرسازی برود به همین سبب مردم درخواست دارند تا این مشکل رفع شود.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  برخی به دنبال این هستند که راه‌های فرعی به اصلی تبدیل شود ودر حوزه انتخابیه ما راه‌های اصلی به سبب عدم رسیدگی و کمبود اعتبارات به راه‌های فرعی تبدیل شده و قابل تردد نیست همچنین در روستاها هم جاده‌های خاکی و مشکلات حوزه راه و مسکن وجود دارد.

انتهای پیام/۷۱۳/ی

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =