ثبات اقتصادی و معیشتی مردم نتیجه عقلانیت انقلابی دولت سیزدهم است

یاری کارشناسی سیاسی با اشاره به اینکه ثبات اقتصادی و معیشتی مردم نتیجه عقلانیت انقلابی دولت سیزدهم است گفت: دولت سیزدهم تلاش کرد تا ذخیره‌سازی کالاهای اساسی را در کشور به حد نیاز انجام شود.

جواد یاری، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به اینکه دولت دوازدهم همه مشکلات کشور را به برجام گره‌زده بود، گفت: دولت دوازدهم دولت غربگرا بود و نگاه کلی حاکم در دولت روحانی به غرب بدون ملاحظه به منافع ملی بود.

یاری اظهار کرد: در دولت روحانی با عملکرد بد دولت و تبعیض‌ها و حقوق نجومی امید به آینده به شدت کاهش یافته بود اما با روی آمدن دولت سیزدهم علی رغم اینکه همه مشکلات پایان نیافته است اما امید در مردم جانی دوباره گرفته است.

این کارشناس سیاسی گفت: نگاه دولت سیزدهم به مردم؛ نگاهی اخلاق مدارانه و خدمت به مردم است در حالی که دولت روحانی به منتقدانش رحم نمی کرد و ادبیاتی تند در برابر منتقدین داشت.

وی افزود: یکی از ویژگی های شاخص دولت رئیسی نگاه به توانمندی ها و ظرفیت های داخلی است و نگاه به همسایگان شرق کشور است و این ارتباط با کشورهای همسایه و رایزنی و تبادلات تجاری سبب گشودن درهای اقتصادی می شود.

کارشناس سیاسی گفت: در دولت قبلی که همه مشکلات را به برجام گره زده بود و معیشت مردم در اولویت نبود، شاهد صف های طولانی تامین کالا بودیم.

وی افزود: در دولت قبل واردات واکسن در تنگنای تحریم بود اما در دولت سیزدهم هم اکنون مردم با واکسیناسیون مرحله سوم و با رعایت پروتکل های بهداشتی مشغول خریدهای نوروز و آماده شدن برای رسیدن سالی جدید هستند.

کارشناسی سیاسی با اشاره به اینکه ثبات اقتصادی و معیشتی مردم نتیجه عقلانیت انقلابی دولت سیزدهم است گفت: دولت سیزدهم تلاش کرد تا ذخیره سازی کالاهای اساسی را در کشور به حد نیاز انجام شود.

یاری اظهارکرد: در دولت قبلی همه تلاش دولت منجر به مشکلات معیشتی برای مردم بود و هم اکنون هم اصلاح‌طلبان با موضوعاتی مانند رتبه بندی معلمان درصدد مطالبه افزایی هستند تا اعتماد به دولت سیزدهم را خدشه‌دار کنند.

وی افزود: ثبات عقلانیت انقلابی در دولت سیزدهم با مدیران دولت قبلی امکان‌پذیر نیست، آقای رئیسی باید با تحول در مدیریت کشور از مدیران خلاق و جهادی استفاده کند.

کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: باید انقلابی که در حوزه دولت شکل‌گرفته، جدی گرفته شود و تغییر مدیریتی انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 18 =