سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیان اولویت مهم اوقاف استان مرکزی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: اولویت‌های مختلفی را در سال جدید در نظر داریم که از جمله مهم‌ترین آنها سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیان و همچنین حرکت در مسیر سند تحول دولت مردمی است.

به‌گزارش فراهان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از  شازند، حجت‌الاسلام عبدالله واحدی در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اوقاف شازند با اشاره به اولویت‌ها و برنامه‌های جدید اوقاف استان اظهار داشت: اولویت‌های مختلفی را در سال جدید در نظر داریم که از جمله مهم‌ترین آنها سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیان و همچنین حرکت در مسیر سند تحول دولت مردمی است.

وی افزود: توجه به حوزه تولیدات دانش‌بنیان امسال از محوری‌ترین موضوعاتی است که دنبال می‌کنیم چراکه این مهم در نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی تصریح کرد: اجرای سند تحول دولت اقدام مهمی در راستای پیشبرد هر چه بیشتر اهداف انقلاب اسلامی است که نهایت توان و تلاش خود را برای همکاری در این زمینه به کار گرفته‌ایم چراکه این مهم را جزو وظایف خود می‌دانیم، تدوین و اجرای این سند کار بسیار عظیمی و تدوین آن در واقع مبیّن روحیه جهادی این دولت بوده است

واحدی بیان کرد: با توجه به تاکید بر تقویت تولیدات دانش‌بنیان در شعار سال یکی از اولویت‌های اوقاف در سال ۱۴۰۱ سرمایه‌گذاری در طرح‌های تولیدی دانش بنیان است.

انتهای پیام/۷۱۲/س

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =