بسیج سازندگی برآیندی از نیروهای دلسوز و انقلابی است/ جهادگران بسیجی موتور محرکه قوی شدن ایران اسلامی هستند

آیت الله دری نجف آبادی گفت: موتور محرکه قوی شدن ایران اسلامی نیروهای جهادی و بسیجی هستند و امروز به برکت نقش آفرینی و حضور و مشارکت مردم در اقدامات بسیج سازندگی جریان جهادی با اقتدار در حال حرکت است و باید در همه عرصه ها قله های پیشرفت و تکامل را فتح کند.

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ظهر امروز به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفدهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی نماد خدمت، ایثار و ازخودگذشتگی برای مردم است که به برکت انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شده و جوانان باید از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

وی افزود: بسیج سازندگی پیشگام در امر خدمت رسانی به محرومین و محرومیت زدایی است و امید را در بین مناطق محروم زنده کرده و در بسیاری از حوادث و بحران ها همچون سیل، زلزله و کرونا تهدیدات را به فرصت های بزرگ تبدیل کرده است.

آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و خدمت صادقانه به مردم از ویژگی های برجسته بسیج سازندگی است،گفت: بسیج سازندگی علاوه بر انجام رسالت های خود در این ماموریت ها موفق عمل کرده و گام دوم انقلاب کشور نیازمند روحیه جهاد، ایثار و فرهنگ خدمت به مردم هستیم.

وی افزود: جهادگران بسیج سازندگی با اخلاص و ایمان واقعی به خداوند و تاسی از مکتب شهدای انقلاب اسلامی وارد میدان خدمت رسانی به مردم می شوند و بهترین روزهای عمر خود را در خدمت رسانی به مردم سپری می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تأکید کرد: اقدامات بسیج سازندگی در حوزه های اشتغال، آموزش، بهداشت و درمان، محرومیت زدایی، عمرانی، فرهنگی، آبرسانی و کشاورزی موجب احیای روستاها و امید مردم در مناطق مردم شده و باید با قوت ادامه دار باشد و دولت و مجلس و سایر دستگاه ها نیز باید بسیج سازندگی را حمایت و پشتیبانی کنند.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در طول چندین سال گذشته اقدامات قابل توجهی در حوزه ها و مناطق مختلف انجام داده و از خدمت به استان های معین در سیل و زلزله کرمانشاه تا خدمت به مناطق محروم سیستان و بلوچستان و خدمت رسانی در استان مرکزی عملکرد این سازمان خدمت رسان را درخشان جلوه می دهد و امروز به عنوان الگویی ماندگار برای سایر دستگاه ها تبدیل شده است.

آیت الله دری نجف آبادی بسیج سازندگی را برآیندی از نیروهای دلسوز و انقلابی خواند و گفت: بسیج سازندگی نقش مهمی در پیش برندگی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی دارد و در گام دوم انقلاب باید همچون گام اول در سایر عرصه ها بدرخشد.

وی خاطر نشان کرد: موتور محرکه قوی شدن ایران اسلامی نیروهای جهادی و بسیجی هستند و امروز به برکت نقش آفرینی و حضور و مشارکت مردم در اقدامات بسیج سازندگی جریان جهادی با اقتدار در حال حرکت است و باید در همه عرصه ها قله های پیشرفت و تکامل را فتح کند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + یازده =