برگزاری برنامه های متنوع هفته سلامت در سطح شهرستان فراهان

رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان گفت: در سطح شهرستان فراهان با هماهنگی با سازمان های مرتبط در امر سلامت از جمله آموزش و پرورش، محیط زیست، شهرداری، ائمه جمعه و غیره برنامه های متنوعی در حال اجرا می باشد.

محمدرضا حجتی، رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان در گفتگو فراهان خبر ضمن گرامیداشت هفته سلامت و اشاره به شعار «سلامت ما سلامت سیاره ما» گفت: در سطح شهرستان فراهان با هماهنگی با سازمان های مرتبط در امر سلامت از جمله آموزش و پرورش، محیط زیست، شهرداری، ائمه جمعه و غیره برنامه های متنوعی در حال اجرا می باشد.

وی افزود: در برنامه هفته سلامت، هر روز تحت یک عنوان نام گزاری شده که تمام سعی مان این است که آن عنوان در روز مربوطه اجرا و در خدمت مردم و مسئولین ذیربط باشیم و ضمن تقدیر و تشکر از همکاران حوزه سلامت، در حد توان اطلاعات و آموزش های لازم به مردم داده شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان فراهان در ادامه از کاهش موارد بستری و سرپایی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: امیدواریم که با رعایت حداکثری نکات بهداشتی و واکسیناسیون حداکثری، شاهد ادامه‌دار بودن این شرایط و ریشه کنی ویروس منحوس باشیم.

حجتی خاطرنشان کرد: بیش از ۹۶ درصد از جمعیت بالای ۵سال شهرستان فراهان دُز اول، بیش از ۹۴ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال واکسن دُز دوم و بیش از ۵۵ درصد از جمعیت بالای ۱۸سال نوبت سوم واکسن کرونای خود را دریافت کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهار =