جراحی اقتصادی، فصل مشترکی میان قوه مجریه و قوه مقننه است/ اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد

نظری گفت: با توجه به اینکه این اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد، لذا باید همه به دولت کمک کنند تا به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.

به گزارش فراهان خبر؛ علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره لزوم حمایت از دولت در اجرای سیاست های اقتصادی، گفت: آنچه که امروز در کشور تحت عنوان جراحی اقتصادی در دستور کار دولت قرار دارد، در واقع مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: به بیان دیگر این اختیاری است که مجلس به دولت داده تا بتواند بجای حمایت ارزی از ابتدای زنجیره مصرف، این حمایت را از انتهای زنجیره داشته باشد.

نظری تصریح کرد: برای این منظور، مجلس یازدهم اعتباری بالغ بر  ۲۳۲ هزار میلیارد تومان برای حمایت از این اقدام دولت تخصیص داده است. البته باز هم مجلس این آمادگی را دارد تا اگر در هنگام اجرای طرح توسط دولت، نیاز به اعتبار بیشتری بود، با اصلاحیه ای به بودجه ۱۴۰۱ به دولت کمک کند تا این طرح به درستی پیاده سازی شود.

نماینده مردم خمین تاکید کرد: آنچه که امروز در دستور کار دولت است فصل مشترکی میان قوه مجریه و قوه مقننه است و مجلس تمایل دارد تا این جراحی به درستی صورت پذیرد تا کمترین اشکال در اجرای آن را شاهد باشیم.

نظری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این اصلاح اقتصادی تاثیر خود را به صورت مستقیم در سفره مردم می گذارد، لذا باید همه به دولت کمک کنند تا به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =