فرصت جبران تهدید جمعیتی ۷ تا ۱۰ سال است

وزیر بهداشت گفت:سالمندی جمعیت تهدید جدی برای کشور است، مقام معظم رهبری بارها هشدار داده اند و لازم است که جمعیت ایران، جوان شود

به گزارش فراهان خبر؛ بهرام عین اللهی وزیر بهداشت در جلسه شورای اداری شهرستان سلماس گفت:سالمندی جمعیت تهدید جدی برای کشور است، مقام معظم رهبری بارها هشدار داده اند و لازم است که جمعیت ایران، جوان شود گفت: این امر نشان می‌دهد که مردم امروز به راحتی و به صورت رایگان می‌توانند تحت پوشش بیمه سلامت در آیند.

او در خصوص بیمارستان در حال احداث سلماس گفت: ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار به این طرح تخصیص یافته و امروز با پیمانکار اتمام حجت کردم که اگر تا ۶ ماه دیگر پیشرفت قابل توجهی در پروژه مشاهده نشود قطعا دستگاه مجری و پیمانکار این پروژه تغییر خواهد یافت.

وزیر بهداشت گفت: اکنون دیگر بهانه‌ای برای تاخیر در روند این پروژه وجود ندارد و باید به سرعت روند احداث این بیمارستن ادامه یابد.

عین اللهی با اشاره به این که بیمارستان قدیمی سلماس باید حتما بازسازی شود، گفت: تجهیزات مورد نیاز بیمارستان سلماس نظیر ام ار آی و همچنین تامین نیروی انسانی در دستور کار قرار گرفت و به زودی شاهد تحول در این زمینه خواهیم بود.

او گفت: عزم دولت، رسیدگی به مردم در مناطق محروم است.

عین الهی  می گوید: کشور ما، قدرتمند است و به همین خاطر هم تحریم می‌شود چون از ایران که یک کشور تاریخی است، هراس دارند.

وزیر بهداشت گفت: امروز وضعیت کشور ایران در مقابله با کرونا بهتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی بوده و این نشانگر قدرت ایران و مردم ایران است که علیرغم کمبود امکانات نسبت به کشورهای اروپایی امروز ما در دنیا سرآمد مبارزه با کرونا هستیم و وضعیت بسیار مطلوبی داریم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =