یکسری ایرادات به طرح شفافیت قوای سه گانه وارد است/ خیلی از مسائل قابل طرح برای عموم مردم را ندارد

بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه بنده جزو موافقین طرح شفافیت قوای سه گانه بودم ولی بررسی‌های که در کمیسیون و صحن مجلس انجام شد مشخص شد یکسری ایرادات به این طرح وارد است.

 ولی‌الله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص طرح شفافیت قوای سه گانه گفت: شفافیت اقدام مناسبی است و برای اینکه به درستی اجرا شود نیاز به یکسری پیش‌نیازها دارد.

بیاتی اظهار کرد: علیرغم اینکه بنده جزو موافقین طرح شفافیت قوای سه گانه بودم ولی بررسی‌های که در کمیسیون و صحن مجلس انجام شد مشخص شد یکسری ایرادات به این طرح وارد است.

وی ادامه داد: البته باید به این مسئله توجه داشته باشیم که نمی‌توان همه موضوعاتی که پیرامون قوای سه گانه وجود را به صورت شفاف برای همه مردم اطلاع‌رسانی کنیم چرا که برخی از مسائل خلاف شرع است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خیلی از مسائل قابل طرح برای عموم مردم را ندارد بیان کرد: شفافیت برخی از مسائل آسیب‌زا خواهد بود.

بیاتی اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم این طرح را به خوبی اجرا کنیم نیاز است زیر ساخت های مناسب برای اجرای طرح را ایجاد کنیم که در روند اجرای طرح با مشکلات کمتری مواجه شویم و بتوانیم اطلاعات را به نحوه مطلوبی ارائه کنیم.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار همه این موارد باید مدیران انتقادپذیر باشند و برای انجام کار خودشان دلیل و منطق داشته باشند تا در روند اجرای طرح مشکلی به وجود نیاید.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =