تحقق دولت اسلامی را باید در عرصه عمل نشان دهیم/ محله اسلامی، جزء چشم‌اندازهای بسیج است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکرد تحولی و تحقق دولت اسلامی را باید در عرصه عمل نشان دهیم؛ به حول و قوه الهی این انقلاب زنده و پویا خواهد بود تا مسیر عالم بشریت هر چه سریع‌تر به غایت خود برسد.

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی امشب در جمع فرماندهان پایگاه‌های سراسر استان آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که سازماندهی امت تنها با تشکیلاتی مانند بسیج محقق می‌شود، اظهارداشت: ۸ تا ۱۰ میلیون جوان مومن پای کار در کشور وجود دارد که به نوعی جزو پیش قراولان این حرکت محسوب می‌شوند که آحاد عمومی مردم نیز گرد این پرچمداران و نقش آفرینان هستند و بسیج‌ ده‌ها میلیونی را تشکیل می‌دهند.

مسئول سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر لزوم محوریت مسجد در فعالیت پایگاه‌ها، تصریح کرد: تحقق محله اسلامی را جزو چشم‌اندازهای بسیج قرار داده‌ایم؛ تحقق محله اسلامی زمینه و بستر ساز فراهم شدن عمومی این مهم است؛ حرکت عمومی یعنی انقلاب دچار میرایی نشده، بلکه زنده، شاداب و با حضور مردم و پیش قراولی بسیجیان به راه خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به این‌که بسیج در همه ادوار محور و نقش آفرین بوده است، افزود: این بسیجیان هستند که فرهنگ و گفتمان مقاومت را نهادینه کرده‌اند؛ چراکه فرهنگ مقاومت در بخش های مهمی از جهان اسلام و دنیا، نهادینه و مورد الگو واقع شده است و تداوم خواهد داشت.

سلیمانی با اشاره به تدوین سند راهبردی ۱۰ ساله از سوی مقام معظم رهبری، ادامه داد: سند تدوین راهبردی، اولین سندی است که بعد از مطرح نمودن بحث گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری، تصویب و ابلاغ شده است.

وی به دیدار مقام معظم رهبری با مردم تبریز در سا‌ل‌های گذشته اشاره کرد و اذعان داشت: ایشان در دیدار با مردم آذربایجان تاکید کرده‌اند که مردم تبریز همانطور که در همه صحنه‌ها پیش‌قدم بوده‌اند، باید در گام دوم نیز پیشرو و پیش‌قدم باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که بسیج نقش‌آفرینی مهمی در تحقق دولت و محلات اسلامی دارد، یادآور شد: مسیر انقلاب با تمام قوت به راه خود ادامه می‌دهد و بسیج به عنوان پیش قراول این مسیر است؛ بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی است؛ بسیج نمود تحقق مردم سالاری اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد تحولی و تحقق دولت اسلامی را باید در عرصه عمل نشان دهیم؛ به حول و قوه الهی این انقلاب زنده و پویا خواهد بود تا مسیرظهور عالم بشریت هر چه سریع‌تر به غایت خود برسد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =