پلیس فتا در شهرستان فراهان راه اندازی شد

فرمانده انتظامی فراهان از افتتاح پلیس فتا در شهرستان فراهان خبر داد و گفت: با عنایت به افزایش روزافزون کاربران درفضای مجازی و سیر جرائم به سمت و سوی جرائم سایبری راه اندازی پلیس فتا در شهرستانها یکی از مهمترین اقداماتی است که برای برقراری امنیت مردم در فضای مجازی می باشد.

سرهنگ حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از افتتاح پلیس فتا در شهرستان فراهان خبر داد و گفت: با عنایت به افزایش روزافزون کاربران درفضای مجازی و سیر جرائم به سمت و سوی جرائم سایبری راه اندازی پلیس فتا در شهرستانها یکی از مهمترین اقداماتی است که برای برقراری امنیت مردم در فضای مجازی می باشد.

وی ضمن تشریح اقدامات پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، گفت: این پلیس باهدف پیشگیری و مبارزه باجرائم درفضای مجازی و سایبری به منظور تامین امنیت و حفظ حریم خصوصی شهروندان راه اندازی شده است.

حسنی اظهارکرد: با عنایت به نیاز سنجی و در خواست های مردمی و طی پیگیری سلسله مراتب فرماندهی درشهرستان و استان و باتدابیر سردار فرمانده محترم در راستای ارائه خدمات کیفی و تسهیل در پیگیری پرونده های قضایی و ارائه مشاوره های لازم به شهروندان پلیس فتا دراین شهرستان راه اندازی شد.حسنی

وی گفت: با راه اندازی پلیس فتا در شهرستان فراهان ضمن گسترش خدمات پلیس فتا، دسترسی مردم به این پلیس آسان‌تر میگردد ، لذا در کنار رسیدگی و برخورد با جرایم سایبری می بایست با ارتقاء اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان، گسترش و سطح سواد رسانه ای مردم افزایش و فرهنگ سازی مناسبی در این راستا انجام شود.

فرمانده انتظامی فراهان ادامه داد : امروز پلیس فتا، یک پلیس پاسخگو و موثر در تامین امنیت سایبری شهروندان است.

حسنی گفت: این پلیس به‌ منظور تسهیل و رفاه حال شهروندان راه‌اندازی شده و مردم این شهرستان از این‌ پس برای طرح شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و دیگر نیازی به سفر به شهرستان مرکز استان نخواهند داشت.

فرمانده انتظامی فراهان خاطرنشان کرد: از این پس شهروندان میتوانند هرگونه موارد مشکوک و جرائم احتمالی درفضای مجازی را می توانند به پلیس فتا شهرستان مراجعه و اطلاع داده و در ساعات غیراداری می توانند از طریق مرکز فوریت های سایبری با شماره ۰۹۶۳۸۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =