کشاورزان مراقب محصولات زراعی به خصوص کاه و علوفه خود باشند

سرهنگ حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان بر لزوم توجه بیشتر کشاورزان، صاحبان مزارع به خصوص مزارع گندم و جو در رعایت هشدارهای پیشگیری از سرقت کاه تاکید کرد.

سرهنگ حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر بر لزوم توجه بیشتر کشاورزان، صاحبان مزارع به خصوص مزارع گندم و جو در رعایت هشدارهای پیشگیری از سرقت کاه تاکید کرد.

وی گفت: با توجه به فصل برداشت گندم و جو در اکثرزمین های زراعی مشاهده میگردد که کشاورزان پس ازدرو محصولات صرفا نسبت انتقال گندم به سیلو ها اقدام نموده و اقدامی در راستای جمع آوری کاه حاصل ازدرو گندم خود ننموده اند در این راستا نیاز است در اسرع وقت نسبت به انتقال این محصول کشاورزی اقدام کنند.

حسنی با بیان اینکه با توجه به افزایش قیمت علوفه لازم است کشاورزان از نگهداری کاه در زمین های کشاورزی خودداری کرده و سریعا محصولات را به انبارهای امن انتقال دهند.

فرمانده انتظامی فراهان همچنین با اشاره به افزایش دمای هوا در فصل برداشت گندم از کشاورزان خواست از برپایی آتش در نزدیک مزارع خودداری کرده و نظارت بیشتری بر کشاورزی خود داشته باشند.

وی از مردم خواست، در صورت مشاهده موارد مشکوک و تردد افراد ناشناس در محل‌های نگهداری محصولات کشاورزی بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =