اظهارات نخست‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی درباره توافق هسته ای ایران

نخست‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی در بازدید از پایگاه هوایی «نواتیم» در فلسطین اشغالی به توافق هسته‌ای با ایران پرداخت

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  «یائیر لاپید» نخست‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی، عصر امروز (سه‌شنبه)، در بازدید از پایگاه هوایی «نواتیم» در فلسطین اشغالی، با تکرار ادعاهای همیشگی این رژیم مدعی شد: «همان‌طور که من با رئیس‌جمهور آمریکا توافق کردم، ما برای جلوگیری از احتمال تبدیل شدن ایران به یک تهدید هسته‌ای آزادی عمل کامل برای انجام آنچه مناسب خواهیم دید، خواهیم داشت».

این اظهارات در حالی مطرح شده است که لاپید، سیزدهم ماه جاری، نیز در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر نوشت: «با وجود کمپین‌های انتخاباتی و تعطیلات تابستانی، کابینه در حال کار است. با همراهی بنی گانتز وزیر دفاع، نفتالی بنت نخست‌وزیر چرخشی و سیستم امنیتی، در حال اجرای کمپینی فشرده با هدف جلوگیری از امضای توافق هسته‌ای خطرناک بین ایران و قدرت‌های جهان هستیم».

او گفته بود: «پیرو گفت‌وگویی که روز چهارشنبه با رئیس جمهور بایدن داشتم، فردا رئیس موساد به واشنگتن سفر می‌کند تا در چند جلسه به منظور توضیح مواضع ما درباره خطرات موجود در این توافق شرکت کند».

 بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکنون بارها از تاسیسات هسته‌ای ایران بازدید کرده‌اند؛ اما هرگز مدرکی که نشان دهد برنامه صلح آمیز انرژی هسته‌ای این کشور به سمت مقاصد نظامی انحراف داشته باشد، پیدا نکرده‌اند.

بنا بر اعلام وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: «هنوز زود است که بدانیم موفق خواهیم شد جلوی توافق هسته‌ای را بگیریم یا نه».

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =