وحدت در جامعه اسلامی تولید قدرت می کند و دشمن را از پای در می آورد

کنگاوری گفت: اتحاد در جوامع اسلامی تولید قدرت می کند، وحدت مسلمانان باعث قدرت گرفتن و قوی شدن آنها می‌شود و دشمنان قادر نخواهند بود علیه مسلمانان هیچ اقدامی کنند.


کنگاوری، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر گفت: وحدت در جهان اسلام پدیده و راهبرد عینی بوده و از مسائل اساسی در رهیافت های دین مبین اسلام محسوب می شود.

وی افزود: در سلسله آموزه های نظری و قرآنی و احادیث ائمه اطهار بسیار مطرح بوده است و در سیره عملی هم انبیاء الهی به عنوان یک استراتژدیک بوده است.

کنگاوری اظهارکرد: مسئله وحدت مهم تر از وحدانیت است و در مهندسی معکوس اجتماعی به این موضوع می رسیم و پیامبر(ص) هم برای وحدت تلاش کردند.

کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه تفرقه اساس دین اسلام را به خطر انداخته است، گفت: انگیزه های منفعت پرستی، قدرت طلبی و قومی گرایی سبب تفرقه شد.

وی افزود: نبود وحدت در میان امت اسلام موجب سوء استفاده دشمن و تضعیف جهان اسلام می شود.

کنگاوری ادامه داد: پس از نهضت عاشورا برای حفظ اسلام مبارزات بسیاری شده است، وحدت ضامن بقای مسلمانان و حکومت اسلامی و عزت و عظمت جهان اسلام است.

کارشناس سیاسی اظهارکرد: انقلاب اسلامی نتیجه مبارزات علیه امپریالیستی بوده و وحدت راهبرد اصلی این نظام است.

کارشناس سیاسی با بیان اینکه استراتژدی دشمن، شکست آموزه های وحدت گرایی است، گفت: اتحاد در جوامع اسلامی قدرت تولید می کند، وحدت مسلمانان باعث قدرت گرفتن و قوی شدن آنها می‌شود و دشمنان قادر نخواهند بود علیه مسلمانان هیچ اقدامی کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره به موضوع وحدت تاکید دارند گفت: مقام معظم رهبری در مجامع اسلامی به اهمیت وحدت اشاره کرده اند و اتحاد مسلمان را فریضه قرآنی و قطعی بیان می کنند.

کنگاوری با تاکید بر اینکه دشمنان در خرد و کلان در صدد تضعیف وحدت هستند و با وحدت پیروزی محقق می شود بیان کرد: تنها رمز پیروزی جهان اسلام بر امپریالیسم وحدت است.

کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی با ندای وحدت محمدی(ص)، پرچم عزت اسلام را بر فراز بلندترین قلل جهان به اهتزاز در آورند و به عنوان امت واحده از قید سلطه استعمار بیرون می آیند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 15 =