شبکه های معاند با دروغ‌پردازی به دنبال جوسازی بر علیه نظام جمهوری اسلامی

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه های معاند با دروغ پردازی به دنبال جوسازی علیه نظام جمهوری اسلامی هستند و سعی می کنند با شایعه پراکنی، جو را در داخل ایران متشنج کنند.

مبه گزارش فراهان خبر؛ محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه دروغ پردازی های رسانه ای معاند مربوط به امروز و دیروز نیست، گفت: ده ها شبکه وجود دارد که منابع مالی آنها از دشمنان ملت ایران از جمله عربستان، آمریکا و اسرائیل تامین می شود.

شبکه های معاند به دنبال جوسازی بر علیه نظام جمهوری اسلامی هستند

وی بیان کرد: این شبکه ها با دروغ پردازی به دنبال جوسازی علیه نظام جمهوری اسلامی هستند و سعی می کنند با شایعه پراکنی، جو را در داخل ایران متشنج کنند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این ها نه علاقمند به پیگری فوت مهسا امینی هستند و نه حقوق ملت ایران برایشان مهم است؛ این ها کسانی هستند که با نظام جمهوری اسلامی و با ملت ایران مشکل دارند.

مسئله دشمنان اصل نظام جمهوری اسلامی است

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه مسئله دشمنان اصل نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: آنها می دانند که نتوانستند با اقداماتی مثل جنگ تحمیلی، تحریم های ناجوانمردانه و فشارهای بین المللی، جمهوری اسلامی را از پا در بیاورند و حالا دنبال این هستند تا از فرصت های که به دست می آید سواستفاده کرده و ایران را تجزیه کنند.

آصفری با تاکید بر اینکه اعتراض حق قانونی ملت ایران است و مسئولین هم ملزم به پاسخگویی معترضین هستند، تصریح کرد: اعترضاتی که به ایجاد ناامنی، آتش زدن اموال عمومی، خسارت زدن به اموال مردم و از بین بردن گروه های نظامی و مردم تبدیل شود، آشوب است که به طبع توقع مردم این است که با آشوبگران به طور جد برخورد شود.

وی در ادامه افزود: دروغ پردازی های رسانه های معاند باید از طریق محاکم دادگاه های بین المللی مورد پیگیری قرار گیرد، اما امروز محاکم بین المللی در اختیار جریاناتی هستند که متاسفانه مورد سواستفاده آمریکا و اسرائیل است، لذا امروز جایی که بخواهد مطالبه گر حقوق ملت ایران باشد وجود ندارد.

این نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران در حمایت از اغتشاشات اخیر، گفت: اقداماتی که اروپاییان انجام دادند حساب شده و با برنامه ریزی بود.

اروپایی ها به دنبال افزایش فشارهای حداکثری خود علیه ملت ایران هستند

وی با بیان اینکه اروپایی ها به دنبال افزایش فشارهای حداکثری خود علیه ملت ایران هستند، اظهار کرد: آنها از یک طرف به دنبال این هستند تا با فرستادن عوامل نفوذی خود به داخل ایران جو را ناامن کنند و از طرف دیگر به دنبال این هستند تا از طریق مجامع بین المللی، تحریم کردن و فشارهای بیرونی به جمهوری اسلامی اقدام کنند تا در حوزه های اقتصادی هم مردم متزلزل شوند.

اگر ملت ایران قرار بود دست از انقلاب بردارند، چهل سال مقاومت نمی کردند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در پایان تاکید کرد: اروپایی ها فکر می کنند با تحریم ها، ملت ایران دست از نظام و انقلابشان بر میدارند، اما باید متوجه شوند که اگر ملت ایران قرار بود دست از انقلاب بردارند، چهل سال مقاومت و ایستادگی نمی کردند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =