بدون امنیت هیچ پیشرفتی اتفاق نخواهد افتاد

ابوالقاسم آقازیارتی گفت: اغتشاشگران این روزها در کشور با اقداماتشان چراغ سبز به دشمن نشان دادند و باعث گستاخ شدن دشمن و فراهم نمودن زمینه برای این اقدام تروریستی در شاهچراغ شدند.

 به گزارش فراهان خبر؛ ابوالقاسم آقازیارتی فرماندار فراهان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار‌ خبرگزاری بسیج با اشاره به حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: در ۴۰ روز اخیر شاهد اتفاقاتی در کشور هستیم که عده ای آشوب گر با ایجاد ناامنی و اغتشاش ‌سبب ناامن جلوه دادن کشور شدند.


وی ادامه داد: امنیت یک مقوله بسیار مهم و با ارزش و حساس در همه کشورها است. بدون امنیت هیچ پیشرفتی اتفاق نخواهد افتاد.


فرماندار فراهان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و شهدای هشت سال دفاع مقدس و رهنمودهای مقام معظم رهبری بالاترین ضریب امنیتی نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی را دارا است.


آقازیارتی گفت: طبق بیانات اخیر مقام معظم رهبری دست دشمنان و استکبار را در این اغتشاشات مشاهده می کنیم.


وی در ادامه افزود: سازمان های جاسوسی موساد، سیا و استخبارات محورهای اصلی آشوب های اخیر هستند. دشمن به وضوح از آشوب گران حمایت می کند و علنی آن را اعلام می کند.


فرماندار فراهان تاکید کرد: باید با کسانی که باعث ایجاد ناامنی و آشوب شدند برخورد قاطعانه کرد، بدون شک دست آن ها آغشته به خون شهدای شاهچراغ است.


وی ادامه داد: این افراد با اغتشاش سبب ناامنی در کشور شدند و زمینه ای فراهم کردند تا دشمن قسم خورده ایران با اقدام سخیفانه و ناگوار سبب هتک حرمت حرم خاندان اهل بیت (ع) و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان و زائران حرم امن الهی شوند.


آقازیارتی به صحبت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: ایران حرم است و اگر این حرم از بین برود سایر حرم ها هم از بین خواهد رفت.


فرماندار فراهان خاطرنشان کرد: ارتش، سپاه، نیروهای انتظامی اجازه نخواهند داد به امنیت ایران لطمه ای وارد شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =