ارتباط چین، روسیه و ایران منجر به شکست آمریکا خواهد شد/ آمریکایی ها سال هاست که به دنبال منزوی کردن ایران هستند

تحلیلگر روابط بین‌الملل گفت: چین، روسیه و ایران سه کشوریی هستند که می توانند در روند افول آمریکا تاثیر گذار باشند و اگر این سه کشور با هم همکاری کنند قطعا آمریکا شکست خواهد خورد.

به گزارش فراهان خبر؛ فواد ایزدی تحلیلگر روابط بین‌الملل در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به سه کشور چین، روسیه و ایران به عنوان بزرگترین دشمنان ایالات متحده، اظهار کرد: چین، روسیه و ایران سه کشوریی هستند که می توانند در روند افول آمریکا تاثیر گذار باشند و اگر این سه کشور با هم همکاری کنند قطعا آمریکا شکست خواهد خورد.

این تحلیلگر روابط بین‌الملل گفت: پس از فاجعه ای که آمریکایی ها در اوکراین درست کردند آن را به ظاهر یک برد برای خود در نظر گرفتند در حالی که این برد کوتاه مدت است.

وی با بیان اینکه نتیجه نوع برخورد آمریکایی ها با روسیه در دراز مدت باعث خواهد شد که این سه کشور (روسیه و ایران و چین) به هم نزدیک تر شوند، تصریح کرد: از این جهت آمریکایی ها هر کار مثبتی که در ایران، روسیه وچین صورت گیرد تبلیغات گسترده ای را انجام خواهند داد.

فواد ایزدی با تاکید بر اینکه مشارکت سه کشور (روسیه و ایران و چین) با هم طراحی آمریکا را علیه این کشورها خنثی خواهد کرد، خاطر نشان کرد: به همین دلیل آمریکایی ها سال هاست که میلیون ها دلار هزینه کرده اند تا ایران را منزوی کنند.

تحلیلگر روابط بین‌الملل در پایان با اشاره به اینکه آمریکایی ها از نزدیکی این سه کشور ناراحت هستند، گفت: اگر ایران بتواند با این سه کشور همکاری کند، پروژه منزوی کردن ایران شکست خواهد کرد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =