به هر دروغی متوسل می‌شوند تا سبب تهییج و تحریک اغتشاشگران شوند

یاری گفت: رسانه‌های معاند خصوصاً رسانه متعلق به سعودی در حوادث اخیر بیش از گذشته عناد و دشمنی خود را نمایان ساخته و به هر دروغی متوسل می‌شوند تا سبب تهییج و تحریک اغتشاشگران شود.

 جواد یاری کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با توجه به دروغ‌های رسانه سعودی اینترنشنال گفت: این رسانه معاند برای انجام مأموریت‌های مخربانه خود از عربستان سعودی پول می‌گیرد و توسط انگلیسی‌ها اداره می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس بررسی‌های صورت گرفته مشخص‌شده است هر صد ثانیه یک دروغ توسط رسانه‌های معاند مطرح می‌شود، افزود: اغلب اخبار این رسانه‌ها خلاف واقع است و این رسانه‌ها راست و دروغ را به هم می‌بافند و معتقد هستند که هر چه دروغ بزرگ‌تر باشد، باورش برای مخاطب آسان‌تر است.

یاری با اشاره به فایل صوتی خبرنگار بی بی سی اظهار کرد: آنها به دنبال تجزیه ایران و پیش بردن اهداف سعودی در ایران هستند و با این رویکرد می‌خواهند از نظام جمهوری اسلامی و به مردم ایران تصویری غیرواقعی ارائه دهند البته باید بدانند هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

این کارشناس سیاسی گفت: این رسانه سعودی بیش از گذشته عناد و دشمنی خود را نمایان ساخته و به هر دروغی متوسل می‌شود تا سبب تهییج و تحریک اغتشاشگران شود.

وی افزود: فکر پلید این رسانه برای مردم نمایان شده و مهم‌ترین وظیفه انقلابیون رسوا کردن رسانه‌های معاند و اهداف شوم آن‌ها در اجرای اهداف خصمانه سعودی است.

یاری خاطرنشان کرد: این رسانه معاند گاف های بزرگی در این مدت داده است و با پول اربابشان به دنبال  تجزیه ایران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =