راز قتل جوان ۳۱ساله فاش شد / دستگیری ۵ نفر عاملان قتل در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری 5 نفر عاملان قتل جوان 31ساله فراهانی پس از 10 ماه از وقوع قتل در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش فراهان خبر، سرهنگ سعید حسنی، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری ۵ نفر عاملان قتل جوان ۳۱ساله فراهانی پس از ۱۰ ماه از وقوع قتل در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

وی در گفتگو با فراهان خبر، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در هشتم اسفند ماه سال گذشته مبنی بر مفقودی جوانی ۳۱ساله در شهرستان “فراهان”، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

حسنی با اشاره به اینکه برابر اعلام خانواده مقتول مبنی بر اینکه فرزندشان از خانه خارج و هیچ اطلاعی از سرنوشت وی ندارند افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فراهان مشخص شد این جوان توسط افرادی ناشناس پس از ربوده شدن به محلی نامعلوم انتقال داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان اظهارکرد: در ادامه پیگیری های پلیس برای یافتن جوان مفقود شده سرانجام پس از گذشت ۱۲ روز از ناپدید شدن وی جسد این جوان در بیابانهای اطراف شهرستان فراهان کشف شد.

وی ادامه داد:‌ در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی در چند ماهه اخیر، سرنخ هایی از حضور ۵ نفر در این جنایت به دست آمد و این افراد توسط پلیس تحت نظر قرار گرفتند.

حسنی تصریح کرد: سرانجام پس از تعقیب و مراقبت طی ۱۰ ماه گذشته با هماهنگی مرجع قضائی دیروز ۳ نفر از آنها در شهرستان فراهان دستگیر و در بازرسی از منزلشان، تعدادی از وسایل قتاله به همراه یک عدد سلاح شکاری از متهم اصلی کشف شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان فراهان با اشاره به پیگیری تخصصی پلیس در دستگیری دیگر همدستان این افرد گفت: با توجه به اعترافات افراد دستگیر شده، ۲ متهم دیگربا هماهنگی مرجع قضائی در شهرستان همجوار که در این قتل و انتقال جسد به بیابان های اطراف شهر فرمهین همکاری داشتند، شناسایی و در عملیاتی جداگانه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل شدند.

وی افزود: متهمان پس از مواجهه با مدارک و شواهد بدست آمده توسط پلیس به ضرب و شتم مقتول بر سر اختلافات مالی اعتراف و اذعان کردند : عامل اصلی این جنایت با انتقال مقتول به بیابانهای اطراف شهرستان فراهان وی را در آنجا به قتل رسانده است.

حسنی با اشاره به اینکه عامل اصلی قتل که جوانی ۳۴ ساله می باشد هنگام مواجهه با ادله و مستندات موجود در پلیس اگاهی چاره ای به جز بازگو کردن حقیقت نداشت و به قتل این جوان بوسیله سلاح شکاری و چاقو اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: قاتل و همدستانش جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار تامین روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =