بسیج دژ محکم در برابر یاوه‌گویی استکبار‌ است/دشمنان می خواهند با ابزارهای رسانه ای جای جلاد و شهید را عوض کنند

سردار شکارچی اظهار کرد: بسیج قلعه تسخیرناپذیر اسلام ناب و دژ محکم در برابر یاوه‌گویی استکبار‌ است.از روز اول همه دنیا در برابر رزمندگان ما صف‌آرایی کردند

به گزارش فراهان خبر، سردار شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در همایش اقتدار بسیجیان در فراهان گفت: هزاران همسر شهید و جانباز با مشقت فراوان فرزندان یتیم را بزرگ کردند، هزاران فرزندان شهدا و مادران و پدران شهدا در این مسیر صبر زینبی تحمل کردند.

وی با اشاره به حماسه سنگر سازان سازندگی در دفاع مقدس، افزود: رزمندگان صحنه‌های زیبایی از ایثار و مقاومت برای دفاع از وطن به‌جای گذاشتند تا در برابر دشمن بعثی ایستادگی شود.

بسیج دژ محکم در برابر یاوه‌گویی استکبار‌ است

سردار شکارچی اظهار کرد: بسیج قلعه تسخیرناپذیر اسلام ناب و دژ محکم در برابر یاوه‌گویی استکبار‌ است.از روز اول همه دنیا در برابر رزمندگان ما صف‌آرایی کردند و هزاران نفر توسط مواد شیمیایی آلمان شیمیایی شدند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: دشمنان انواع توطئه را در برابر ما پیاده‌سازی کردند چون ما به خودباوری رسیده بودیم و نمی‌خواستیم برده باشیم.

وی در ادامه افزود: به برکت خون شهدا به خودکفایی رسیدیم و برای دفاع از این آب‌وخاک به هیچ قدرتی احتیاج نداریم.

سردار شکارچی اظهار کرد: جرم ما دفاع از مستضعفان عالم است و از ایران ذلیل زمان پهلوی یک ایران قوی ساختیم و به ایران مقتدر تبدیل شدیم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اظهار کرد: پیشرفت کشور ما در عرصه‌های علمی و دفاعی زبانزد شده و ترس از ایران سبب شده که تمام دنیا را علیه ما به کار بگیرند.

وی بیان کرد: استکبار داعش را به وجود آوردند تا ما را زمین‌گیر کنند اما به برکت سیدالشهدا مدافعان حرم داعش هم نابود شد.

دشمنان می‌خواهند با ابزارهای رسانه‌ای جای جلاد و شهید را عوض کنند

سردار شکارچی گفت: دشمن با جنگ سخت و نظامی به‌جایی نرسید، اکنون جنگ رسانه‌ای راه انداخته است تا جای جلاد و شهید را عوض کند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح افزود: ما هزاران شهید برای دفاع از مرزها داده‌ایم، وجب‌به‌وجب سرزمین کردستان، سیستان و بلوچستان آغشته به خون شهدای این کشور است.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در برابر منافقین کوتاه نمی‌آییم و مرصاد دیگری رقم خواهیم زد و تا پای جان در برابر این آب‌وخاک خواهیم ایستاد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تأکید کرد: ما رهبری حکیم و شجاع و آینده‌نگر، بی‌بدیل روی این کره خاکی داریم، ما بسیجی قهرمان، شجاع و شهادت‌طلب و ملتی بصیر و ولایتمدار داریم.

سردار شکارچی بیان کرد: شاید عده‌ای فریب‌خورده کف خیابان باشند اما ملتی فهیم و صبور و در صحنه هستیم و این حضور سبب تقویت پرچم الله است.

ما هر مشکلی که داریم ردپای آمریکای جنایتکار را می‌بینیم

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اظهار کرد: ما هر مشکلی که داریم ردپای آمریکای جنایتکار را می‌بینیم، استکبار دم از حقوق بشر می‌زنند و هزاران نفر را در فلسطین و یمن قتل‌عام کردند اما دنیای ظلم و پر از سلطه کور شده است.

وی ادامه داد: رسانه سعودی چشم خود را به این ظلم‌ها می‌بندد و از حوادث اخیر ما به دنبال کشته سازی به نام نظام جمهوری اسلامی هستند.

سردار شکارچی گفت: ما ملتی هستیم که بدون پشتوانه عقلی ربنا الله نگفتیم و مقاومت کردیم و این راه تا نجات محرمان و مستضعفان عالم ادامه دارد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح بیان کرد: در نظم نوین جهانی، انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت و پیمودن این مسیر بامعرفت یاری خدا هم خواهیم داشت و خوفی از دشمن نداریم.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی و معیشتی وجود دارد، امروز یک دولت مردمی روی کار آمده است تا مشکلات را بکاهد، دشمن با توطئه می‌خواهد بین ما اختلاف ایجاد کند.

سردار شکارچی تصریح‌ کرد: این نظام مردمی رهبری الهی دارد، همه باید دست در دست هم و پشت ولایت باشیم، باید از گذشته کشورهای تحت سلطه استکبار درس بگیریم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: به بسیج متعهد باشیم، تعرض به بسیج به اسلام است، اگر کوتاهی کنیم نمی‌توانیم پاسخگوی خون شهدا باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =