ظرفیت صنعتی استان مرکزی بهترین آموزشگاه برای مهارت‌آموزی و اشتغال آفرینی است

دری نجف‌آبادی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی استان مرکزی یادآور شد: ظرفیت صنعتی استان مرکزی بهترین آموزشگاه برای مهارت‌آموزی و اشتغال آفرینی است می‌توان با برگزاری اردوها، دانش آموزان را با این ظرفیت‌ها بیشتر آشنا کرد

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک امروز در چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در اراک با اشاره به اقدام خیرخواهانه مردم در بخش‌های مختلف خصوصاً در بحث مدرسه‌سازی، گفت: دشمنان ببینند بدنه جامعه ما این مردم هستند که به دنبال کمک‌های خیرخواهانه هستند.

دری نجف‌آبادی با اشاره به نقش آموزش‌وپرورش در تربیت نسل‌های آینده جامعه، اظهار کرد: آموزش‌وپرورش باید برای تربیت نسل آینده از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکند.

وی در ادامه به شخصیت‌های بزرگ علمی که از استان مرکزی رشد و تربیت‌یافته‌اند؛ ادامه داد: این افراد سرمایه‌های بزرگی برای عزت، شرف و سربلندی ملت ایران هستند و به دنبال آرمان‌های متعادلی برای ملت ایران هستند.

امام‌جمعه اراک با تأکید بر اینکه خانواده و آموزش‌وپرورش پیوند نزدیک و ناگسستنی باهم دارند افزود: این دو نهاد باید همسو و هم‌جهت هم حرکت کنند و پشتیبان هم باشند تا افراد شایسته تربیت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به اقداماتی که در ساخت مدرسه صورت می‌گیرد، بیان کرد: باید در ساخت مدرسه دقت شود و از علم روز با حفظ سنت‌ها استفاده شود تا شاهد ساخت مدارس باکیفیت و ماندگاری بالا باشیم.

وی در همین راستا اضافه کرد: در ساخت مدرسه، مکان‌یابی و نوع طراحی بسیار مهم است البته نیاز است فضاهای بانشاطی برای کلاس‌های درس فراهم شود تا اثرگذاری‌های بهتری داشته باشد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی استان مرکزی یادآور شد: ظرفیت صنعتی استان مرکزی بهترین آموزشگاه برای مهارت‌آموزی و اشتغال آفرینی است می‌توان با برگزاری اردوها، دانش آموزان را با این ظرفیت‌ها بیشتر آشنا کرد.

امام‌جمعه اراک خاطرنشان کرد: آموزش و پروش باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی داشته باشد تا با کمترین هزینه با بهترین کیفیت خدماتش را ارائه کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =