مکتب شهید سلیمانی را در جامعه نهادینه کنیم

سردار اهوازیان گفت: در مکتب قاسم سلیمانی شجاعت، دشمن‌شناسی، ساده زیستی، اسلام، وفاداری، موج می‌زند، بنابراین باید امروز مکتب سلیمانی را در جامعه مان نهادینه کنیم.

به گزارش فراهان خبر؛ یادواره شهدای شهر خنجین با سخنرانی سردار عبدالفتاح اهوازیان فرمانده قرارگاه نصرت و جمعی از مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر خنجین از توابع فراهان برگزار شد.

سردار اهوازیان، فرمانده دوران دفاع مقدس در این یادواره شهدا با اشاره به برکات و عظمت مجالس روضه اهل بیت(ع) گفت: شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم برات شهادت را از مجالس اهل بیت(ع) گرفته اند.
وی با اشاره به توسعه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در انقلاب اسلامی افزود: ایران در دوران پهلوی در تمامی عرصه های علمی پزشکی و اقتصادی و… در پایین ترین سطح بود اما به برکت انقلاب اسلامی اکنون در بالاترین سطح در عرصه های مختلف جهانی ایستاده است و دشمن سعی دارد تا با تحریم های مختلف و شدید آن را تضعیف کند.
وی با بیان اینکه امروز باید مکتب حاج قاسم سلیمانی را در جامعه ترویج کنیم، افزود: مکتب شهید سلیمانی اقیانوسی است که با وجود تمام مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم را به گرد اسلام حفظ می‌ کند.

رزمنده دفاع مقدس با بیان اینکه فانوس مکتب حاج قاسم راه را روشن می کند، اظهارکرد: این سردار اسلام شهامت ایستادن در بزرگ‌ترین بحران‌ها را داشت و به بازماندگان شهیدان، بی نهایت کرامت و احترام می‌گذاشت.

اهوازیان خاطرنشان کرد: در مکتب قاسم سلیمانی شجاعت، دشمن‌شناسی، ساده زیستی، اسلام، وفاداری، موج می‌زند، بنابراین باید امروز مکتب سلیمانی را در جامعه مان نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =