حضور مردم در تشییع سردار سلیمانی مشت محکمی در دهان یاوه گویان بود

امام جمعه موقت فراهان گفت: دشمن سعی در القای این است که مردم نظام اسلامی را قبول ندارند اما واقیعت عکس این است حضور میلیونی در تشییع سردار سلیمانی مردم مشت محکمی در دهان یاوه گویان بود.

حجت الاسلام حسینی، امام جمعه موقت فراهان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت:حضرت زهرا(س)در برابر جنگ نرم شش قدم برداشت، قرائت خطبه قراء، دیدار و تبلیغ به صورت‌ چهره به چهره، یادآوری غدیر، کار عاطفی و گریه در فقدان پیامبر(ص) و مظلومیت حضرت علی(ع)، برائت از دشمنان و وصیت نامه سیاسی حضرت زهرا(س) بود.
وی ضمن تشکر ازحضور مردم در برنامه تشییع شهدای گمنام در شهر فرمهین افزود: بار دیگر حضور مردم فراهان در تشییع شهدا نشان داد که تا پای جان در مکتب شهیدان ثابت قدم ایستاده اند.
امام جمعه موقت فراهان با اشاره به نامه امام خمینی(ره) به گورباچف در دی‌ماه سال ۶۷ گفت: پیامبر(ص) فرمود؛ “عالمان ربانی وارث انبیاء هستند”، امام(ره) بارها به سران استکبار نامه نوشتند و این شیوه تبلیغاتی را برگزیدند.
وی افزود: گور باچف هشدار امام خمینی(ره) را جدی نگرفت و در نتیجه عواقب ناشی از این بی توجهی همانگونه که در پیام ایشان پیش بینی شده بود، تحقق یافت.
وی با اشاره به سالگرد شهادت سردار  سلیمانی گفت: سردار سلیمانی سال ها مجاهد مخلصانه و شجاعانه در مبارزه با شیطان و در راه خدا به شهادت رسید و خون وی به دست شقی ترین انسان ها روی زمین ریخت.
حسینی بیان کرد: دشمن سعی در القای این است که مردم نظام اسلامی را قبول ندارند اما واقیعت عکس این است حضور میلیونی در تشییع سردار سلیمانی مردم مشت محکمی در دهان یاوه گویان بود.

امام جمعه موقت فراهان افزود: اعتراض مردم از مسئولان بی درد است که به اسم انقلاب در مسئولیت خود گامی برای خدمت به نظام برنمی دارند و سرمایه داران بی درد که با مسئولین بی درد همراه هستند و چوب لای چرخ دولت می کنند تا جلوی شکوفایی اقتصاد را بگیرند.
وی با اشاره به سالگرد آیت الله مصباح یزدی گفت: ایشان عمار رهبر بود و کتاب های روشنگری در پاسخ به جریان انتقادی و دین را برای مردم تشریح کردند و در راه ولایت ترور شخصیت شد اما خدا نگذاشت نور وی کم شود.
  امام جمعه موقت فراهان خاطرنشان کرد: سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) که به نام مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است، باید قدردان مادران شهداء باشیم، ایثارگری این حضرت زهرا زبانزد است.
انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =