دستگیری سارقان سیم برق در فراهان

فرمانده انتظامی فراهان از دستگیری ۳ سارق سیم برق هوایی و کشف ۳ فقره سرقت از آنان در عملیات ماموران آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش فراهان خبر؛ سرهنگ حسنی، فرمانده انتظامی فراهان از دستگیری ۳ سارق سیم برق هوایی و کشف ۳ فقره سرقت از آنان در عملیات ماموران آگاهی این شهرستان خبر داد.

وی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان فراهان، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی این شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

حسنی افزود: مأموران پس از بررسی صحنه‌های سرقت، به دست داشتن چند سارق غیر بومی در وقوع این سرقت‌ها رسیده و سرانجام با انجام کار اطلاعاتی و پس از همانگی با دستگاه قضائی، موفق شدند ۳ سارق سابقه دار را در این رابطه شناسائی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی فراهان با اشاره به اعتراف این سارقان به انجام ۳ فقره سرقت سیم برق هوایی در سطح این شهرستان اضافه کرد: متهمان دستگیر شده دراین عملیات با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و درنهایت با قرار صدور قانونی روانه زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک و یا فعالیت مجرمانه، بلافاصله موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =