اعزام ۱۶۰ دانش آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

همزمان با ایام الله دهه فجر، تعداد ۱۶۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان فراهان راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.


به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، تعداد ۱۶۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان فراهان راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی در مراسم اعزام راهیان نور گفت: برای حفظ این آب و خاک ۳۶ هزار شهید دانش آموز جان خود را تقدیم انقلاب کرده اند. شما با ورود به مناطق عملیاتی پا جای پای شهدا می گذارید پس از این سفر بیشترین بهره را ببرید.

وی افزود: شما نوجوان ما با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با رشادت ها، از جان‌گذشتگی های مردان و زنان این سرزمین از نزدیک آشنا می شوید و با حضور در یادمان های شهدا از آنها در زندگی و تحصیل مدد بگیرید.

نجفی با بیان اینکه شهدا پس از سال ها هنوز حرف برای گفتن دارند، اظهار کرد: جای جای مناطق جنگی قصه‌های نگفته، داستان‌های نشنیده از استواری و پایمردی دارد.باید از شهیدان زمان‏شناسی، ولایت‏پذیری، ایمان هوشمندانه و تکلیف ‏مداری را از آنان ودیعه گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: دختران دانش آموز در این کاروان سه روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند و راویان دفاع مقدس دلاوری های رزمندگان اسلام را برای آنان روایت می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =