رژیم صهیونیستی را در آستانه فروپاشی/امروز به آزادی قدس از هر زمان نزدیک تر هستیم

فرماندار فراهان گفت: شواهد گوناگون سیاسی و منطقه ای همه حاکی از آن است که رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی در سراشیبی سقوط و فروپاشی قرار دارد و جمله رهبری معظم انقلاب «رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید»؛ نوید بخش نابودی این رژیم غاصب و آزادی قدس شریف است.

ابوالقاسم آقازیارتی، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر روز قدس را یادگار گرانقدر امام خمینی(ره) دانست و گفت: ابتکار راهبردی جهانی و تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، نقطه عطفی در مبارزات ملت فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیست و حمایت امت اسلام از مردم مظلوم فلسطین تبدیل شده است.

وی افزود: این نامگذاری حضرت امام خمینی (ره)، مساله فلسطین را در یادها زنده نگه داشته و همه ساله در روز قدس، خون تازه ای را در رگ‌های مردم مظلوم فلسطین و جریان مقاومت جاری می‌سازد.

آقازیارتی اظهارکرد: روز قدس وز قدس نمایش حمایت از آرمان های مردم مظلوم فلسطین است، وز حیات اسلام، تجلی باشکوه همدلی و همبستگی جهانی در حمایت از فلسطین قهرمان و عرصه زیبا و باشکوهی از وحدت، بصیرت و دشمن شناسی مسلمانان است.

فرماندار فراهان با بیان اینکه زوال رژیم صهیونیستی، امری محتوم است، اظهارکرد: حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) نیز همواره مسئله فلسطین را مهمترین مسئله جهان اسلام دانسته اند و در دفاع همه جانبه از مبارزان فلسطینی تاکید فراوان دارند.

وی با بیان اینکه امروز به آزادی قدس از هر زمان نزدیک تر هستیم، گفت: شواهد گوناگون سیاسی و منطقه ای همه حاکی از آن است که رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی در سراشیبی سقوط و فروپاشی قرار دارد و جمله رهبری معظم انقلاب «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»؛ نوید بخش نابودی این رژیم غاصب و آزادی قدس شریف است.

آقازیارتی خاطرنشان کرد: امسال در روز قدس، شعار مرگ بر اسرائیل را کوبنده تر و رساتر از هر سال فریاد می کنیم و حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می داریم، راه شهید سلیمانی به عنوان شهید راه مقاومت ادامه دارد و ان شاء الله بزودی پروزی قدس شریف را جشن می گیریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =