اخلاص شهدا مهمترین ابزار جنگ نرم/وحدت رمز عبور از جنگ هیبریدی دشمن است

شما افسران جنگ نرم هم از بزرگی و عده و عدّه و مکر دشمن هراس نداشته باشید و در جنگ نرم هم با اخلاص بر دشمن فائق خواهید آمد و دست خدا بالاترین دست ها است.

به گزارش فراهان خبر، سردار کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی گفت: امروز فضای مجازی به فضای حقیقی تبدیل شده است، حضور در جمع افسر جنگ نرم حال و هوای دفاع مقدس و سنگرهای جبهه را یادآوری می کند.
وی افزود: روزی در جنگ تحمیلی و در جغرافیای طبیعی رزمندگان ما با ابزار و تجهیزات و تکتیک و تاکتیک خود و با سلاح از خاک و مرز وطن دفاع کردند.
کریمی اظهار کرد: امروز دشمن جنگ نرم را علیه نظام آغاز شده است، دشمن با راهبرد جدید، قوی و فنی تر از گذشته وارد میدان شده است.
فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در جنگ نرم مدام در حال پمپاژ اخبار دروغ و شایع است و می خواهد جای شهید و جلاد را عوض کند.
وی افزود: در جنگ نظامی کسانی که جان خود را فدا می کند با عنوان شهید، جانباز یاد می شوند اما کسی در فضای مجازی اگر کسی آسیب می بیند در قتلگاه فضای مجازی فرو می رود.
کریمی اظهارکرد: در جنگ نرم هم نیاز است تا تاکتیک ها و تجهیزات خود را وارد میدان کنیم، در جنگ تحمیلی هم رزمندگان ما با حداقل ها در برابر دشمن ایستادند و این نشات گرفته از ایمان رزمندگان ما بود.
فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: امروز هم در برابر تجهیزات و امکانات دشمن در حداقل ها هستیم اما با همین سلاح معنویات همه حربه ها و توطئه های دشمن نقش برآب می شود.
وی افزود: اخلاص رمز پیروزی رزمندگان ما در هشت سال جنگ تحمیلی بود، اخلاص به همه کارها برکت می دهد و این را در دفاع مقدس رزمندگان ما مشق کردند.

کریمی اظهارکرد: شما افسران جنگ نرم هم از بزرگی و عده و عدّه و مکر دشمن هراس نداشته باشید و در جنگ نرم هم با اخلاص بر دشمن فائق خواهید آمد و دست خدا بالاترین دست ها است.
فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن جنگ هیبریدی را علیه ما شروع کرده که مولفه های این جنگ یکدیگر را پوشش می دهند و ابهام آلوده و در حال گسترش است.

وی افزود: دشمن در این درگیری همه مولفه ها از جمله تحریم، جنگ نظامی و تخریب و … و در یک کلام همه را یکجا به میدان آورده است تیرهایی خود در چله کمان می‌گذارد و به سوی لشکر همدل و همصدا پرتاب می‌کند تا شاید به اهداف پلید خود برسد.

کریمی گفت: در عملیات روانی و جنگ رسانه ای دشمن احساس قدرت می کند، چون شبکه های اجتماعی خود را گسترش داده است.

فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رهبری بارها به موضوع اینترنت ملی تاکید کرد اما متاسفانه در دولت های گذشته به این موضوع توجهی نشده و این فضای رها شده بدون آموزش در اختیار همگان از کودک، جوان و پیر قرار گرفت.

وی گفت: دگرگونی حقایق و واقیعت ها در فضای مجازی، تطهیر رژیم پهلوی و مقایسه آن با نظام جمهوری اسلامی و القای ناامیدی مستمسکی برای دشمن است.

کریمی با بیان اینکه اقتدار دشمن شکسته شده است، افزود: دشمن با تیره و تار نشان دادن آینده کشور و بخصوص بزرگ نمایی مشکلات اقتصادی و غفلت از دستاوردهای نظام به دنبال روتوش این مسئله است.

فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی اظهارکرد: تحریم شخصیت های نظام توسط دشمن برند سازی سیاسی و ایجاد بار روانی در بین مردم است و این راهبرد دشمن برای مستاصل کردن مسئولین است.

وی با بیان اینکه مردم یدواحده باشند، گفت: دشمن با زدن وحدت و ایجاد تفرقه بین سایر اقوام می خواهد مردم را به جان مردم بیندازد و با مسئله حجاب هم دوقطبی سازی را دنبال می کند.

کریمی گفت: ما ملت بزرگ با رهبری مقام معظم داریم که ۴۴ سال ایستادگی کردند و آرمان ها بزرگی برای تحقق تمدن اسلامی و ظهور امام موعود دارند.
فرماندهی سپاه روح الله با بیان اینکه اهمیت فضای مجازی باید با باور تبدیل شود، خاطرنشان کرد: نبرد ادامه دارد، فقط سنگر عوض شده است، در فضای مجازی عده ای پابرهنه اما مسلح به معنویت با شبهات و تفکرات غلط و انحرافی مقابله می کنند و ما در این نبرد هم پیروز میدان خواهیم بود.
انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =