شهید حمیدرضا الداغی نماد غیرت ایرانی در دفاع از ناموس است

سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره شهید حمیدرضا الداغی نماد هویت جوان ایرانی است، گفت: شهیدالداغی در راستای دفاع از ناموس دیگران احساس تکلیف کرده و وارد میدان شد

سرهنگ پاسدار نعمت الله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر با اشاره شهید حمیدرضا الداغی نماد هویت جوان ایرانی است، گفت: شهیدالداغی در راستای دفاع از ناموس دیگران احساس تکلیف کرده و وارد میدان شد.

وی با اینکه باید عاملان این حادثه را به سزای عمل برسانند تا درس عبرتی برای دیگران باشد، افزود: از تمام مسئولان امر از جمله قوه قضاییه و مجلس انتظار داریم با تصویب و اجرای قوانین لازم از جمله حجاب و عفاف و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر قدم‌های لازم را بردارند.

نجفی اظهارکرد: دشمن به دنبال پیاده کردن برنامه های خود نظام جمهوری اسلامی ایران است و برای اینکه جلوی برنامه‌های دشمن گرفته شود، لازم است تا با کسانی که در زمین دشمن بازی می‌کنند، برخورد شود تا از تکرار چنین اقداماتی جلوگیری شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: دشمن جنگ ترکیبی را شروع کرده و یکی از اهدافش این است که مردم را نسبت به‌نظام بدبین کرده و در موضوعاتی مانند حجاب و عفاف قبح‌شکنی کند، دشمنان به هر طریق ممکن به دنبال این هستند که به این نظام ضربه بزنند.

وی خاطرنشان کرد:، شهیدالداغی در دفاع از ناموس و غیرت دینی به فیض شهادت برسد و این درست همان راهبردی است که شهید سلیمانی دنبال می‌کردند که دختران کم‌حجاب هم دختران جامعه ما هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =